Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

RSI


tomnes

Doporučené příspěvky

Ahoj,
dnes jsem se dostal k PC az pozdeji. Jinak na ER2 to byl chop - zadný signál, na YM 3 min. TF jsem v te dobe mel dva signaly ktere by zrejme skoncili na BE+1 pokud bych je vzhledem k situaci na ER2 a na 5 min. TF na YM vubec vzal.. Dnes je lepsi neobchodovat, prijdou lepsi dny.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 114
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Jo,

dalsi 3jitou!! divergenci na long mam v 1305 (naseho 2005).

Nakup 749.4
Mam v OS "Kdyz profit presahne $150 = 15pt posunout SL na B/E +1"

Aktivne jsem posunul SL na B/E + 1 pritoze high v 1330 profit $150 protla. Close ovsem bylo nize ($120).

2 bary dal me trh vymetl o 2ticky!!, aby o dalsi 2 dale dosahl na PT!!

No nehryzli byjste se do zadku?

Delam malou technickou upravu:
"Kdyz CLOSE presahne $150 = 15pt posunout SL na B/E +1"

To uz mi neda moznost improvizovat ;o)

Good Luck pro zitrek!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Bubi,
byva dobrym zvykem k cislum davat graf ;-). Opravdu by mne zajimalo co ti v 16,30 ukazovalo RSI a na zaklade ceho jsi nastupoval.
Jaro,
ER2 dnes od 16,45 celkem jde, ja jedu zatim YM a tam je to dnes z meho pohledu zbytecna financni sebevrazda. Zacinam mit pocit ze je asi lepsi jet zrovna ER2 - dnes by se tam jeden PT400 USD urodil... Pockam si na Petra jak dopadne a potom se uvidi.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jejda, prilozit obrazek znamena i odeslat prispevek :o)

Je pravda je v nejnizsich mistech je ta divergence rozdil jen 2 procenta, ale libil se mi take ten dalsi bar za low,
protoze close=high a zaroven RSI "crosslo" 50% pod ostrym uhlem..

A taky protoze "stat se muze cokoli"

Tak proc ne tohle? ;o)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ondro,

oba indikatory jsou oscilatory a oba jsou momentum indikatory. WCCI je postaveno na indikatoru CCI. Takze dalsi kombinace s CCI je imho uplne zbytecna. :-) Cely system WCCI je postaven ciste na pouzivani CCI, takze si nedovedu predstavit ani vhodnou integraci RSI nebo SSTO...

Zkratka a dobre, pokud chcete obchodovat WCCI, tak budete muset verit CCI. Jestlize CCI neverite, neobchodujte WCCI. :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den Ondro,
Pokusím se ti trochu vyjasnit - ten tvůj guláš v indikátorech. Proč se někderým indikátorům říká oscilátory? Protože oscilují - kmitají kolem nějaké hodnoty. Tak např. CCI kolem nuly a do plusu a minusu. RSI zase kolem 50% a v rozmezí od 0 do 100%. WCCI je normální CCI indikátor, ale protože ho používá Woodie s s kratší periodou je tam navíc "W". Co konkrétně zobrazují jednotlivé oscilátory je pak další samostanou kapitolu, ne na jeden příspěvek.
Některé indikátory - převážně klouzavé průměry - nekmitají, kreslí se pak většinou do cenového grafu a oscilátory se jim neříká.
Snad tolik.

Přeji hezký den
Zbyněk

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Chlapi díky,
za odpovědi, hned jsem o něco chytřejší :) já obchoduji ZLR, to je jediný pattern který se snažim zvládnout tak zvažuji čím to ještě filtrovat...vidím to asi na BB nebo na Eliott vlny. Ale souhlasím že pokud chci obchodovat WCCI musím věřit CCI :) ale pak už tato debata patří jinam, díky a pozdrav

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...