Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

RSI


tomnes

Doporučené příspěvky

ondra

Ja obchodujem WCCI.Hladat nejaky filter na ZLR nie je rozumne riesenie.Tento pattern je z dlhodobeho pohladu ziskovy
a stratam sa nevyhnes so ziadnym filtrom. Mohlo by sa totiz stat,ze budes filtrovat aj pripadne velke zisky,ktore vlastne
zabezpecuju dlhodobu uspesnost ZLR.Lepsi smer je podla mna venovat sa uhlom,ktore ZLR vytvara.

herman

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 114
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Podle meho nazoru ma naopak smysl ZLR filtrovat docela vyrazne. At uz pomoci SW a CZI nebo pomoci LSMA anebo pomoci dalsich ukazatelu (hodnota ATR, pozice ZLR na grafu, zacleneni TCCI,...). Samozrejme, ze vzdy se clovek "ochudi" o nejaky ten velky zisk. Zaroven vsak se tak ale chrani pred velkymi ztratami.

Ja ZLR filtruju a vychazi mi dost ziskove; mnohem lepe nez bez filtru.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Děkuji za internetový odkaz, ale bohužel neumím anglicky. Mám ještě pár dotazů.
1) na sites3.barchart.com/pl/vsn/cc.htx jsem našel dva typy indikátoru Stochastic:
1.........%k and %d - 14,3
2.........raw and %k - 14,3
Nevíte, který z nich je ten SSTO a čím se tyto dva liší? Který je vhodnější pro swingové a poziční obchodování? Zdá se mi, že ten druhý, protože dává víc vstupních signálů.
2) Je vhodné kombinovat indikátory RSI a Stochastic? Nejsou založené na podobném principu?
3) S jakými indikátory je vhodné pro swingové a poziční obchodování kombinovat RSI a Stochastic?

Moc děkuji za odpověď.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Ahoj všichni
moc se mi líbí síla RSI pro ID. máte zkušenosti s pozičním obchodáním dle RSI ?
které trhy jste testovali (které doporučíte začátečníkovi ke zkoumání) ?
co používáte jako trendový indikátor ? EMA nebo MACD ? s jakou periodou ? a nebo zda chodíte na týdenní grafy ?
díky za komnetáře.
Pavel

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Vítám v našich řadách dalšícho RSI obchodníka. RSI divergence jsou opravdu silný nástroj, testuji je na ER2,ale objevují se na všech trzích. Pro začátek doporučuji YM nebo pokud jste trochu více agresivnějíš tak zmiňované ER2.Jako trendový indikátor používám EMA s periodou 34 a dále koukám na velikost volume.Často se trh otočí a malé malé volume,v tom případě se po vstupu do trh opět otočí.
Budete v Praze na setkání?

kahiros
"Můžeš dokázat cokoliv,pokud opravdu chceš a jsi na to psychicky připraven"

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...