Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Visual Trading 1.8


Sid

Doporučené příspěvky

lisakus, Dute

Opravdu mám 2 grafy, na každém 700 svíček. Když dám míň svíček, tak mi to nekreslí pivoty na 5min TF.

Chtěla jsem realizovat vaše rady a nemohla jsem vydolovat panel Navigátor, zalezlý vlevo a nechtěl se objevit.
Tak jsem začala zavírat indikátory.... a najednou to začalo v pohodě šlapat, myš reaguje normálně i po návratu všech mých obvyklých indikátotů, i Navigator se objevil. Celkové využití CPU pokleslo z 50-89! na 5-12%, u VT CPU pokles z 50 na 1-4. CPU se výrazně zvyšuje (na 30 až 40) při pohybu kříže po grafu.
Nejlepší je, že vůbec nevím, čím jsem tu změnu způsobila, pokud jsem to vůbec způsobila já. Takže čekám, co bude dál.
Moc všem děkuji, vaše rady rozhodně uschovám pro pozdější potřebu. Protože nevím, co bylo příčinou mých problémů, tak nevylučuji, že je budu zase brzy potřebovat.
Ještě jednou díky
Anna

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

@ radekter
ano, uz tu na to niekto upozornoval. Nestuhlo Ti to, ale stale zalohuje a zalohuje aj kvantum nepotrebnych logov. Pred stiahnutim si vymaz obsah adresara C:/program Files/VTtrader/DetailedLogs Budes tam mat mozno niekolko GB logov. Zmaz ich a pojde to rychlo. Priebezne je dobre ich mazat aj kvoli antiviru. Ked ho nemas nakonfigurovany tak sa na tomto adresari zahrcka na velmi,velmi dlho.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Už jsem zjistila, co mi způsobuje to zahlcení VTčka. Je to Sidův pivotový indikátor. Jak jej zapnu, přestane mi VT prakticky reagovat na myš, a to i když je v grafu úplně sám.
Používáte to někdo? Ve staré verzi mi to jelo a dost by mě mrzelo, kdybych je nemohla používat. Nebo to zase lbne jenom mě?
Anna

Link to comment
Sdílet pomocí služby

No, viníkem je hlavně nová verze VT (a já jsem podezřívala chudáka nevinnýho vira). Takže se asi vrátím ke staré verzi stějně jako jaranek. Alespoň dokud se VT nepolepší nebo si nepořídím lepší stroj. Na ten si ale budu muset nejdřív vydělat.
Takže můžete mi poradit, jak do toho dostanu zpátky starou verzi? Myslím, že tohle už někde v diskuzi bylo, ale nemůžu to teď najít.
Díky Anna

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...