Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Visual Trading 1.8


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

cize Napsal:
-------------------------------------------------------
> Zdravím, nevíte náhodou, kde by se dala stahnout
> verze 1.8.3, nebo jestli by jste mi jí někdo mohl
> poslat. Ta nová verze je fakt zatím nějaká
> nevychytaná a nikde nemůžu najít odkaz, kde bych
> stahl tu starou verzi. Díky moc.


Poslal som ti to na mail.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

už mě to jde taky
špatně jsem to formuloval problémy mám když se přihlašuju tak mě to píše "server unavailable..." něco takového prostě, že je nedostupný a třeba to musím 3 krát opakovat než to funguje a i demo mi to před chvílí taky udělalo, ale když už se přihlásím tak pak už se mi nestalo, že by to vypadlo
nevím jsem z toho jelen, tento problém mám poprvé tento týden

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Mne vcera nezobrazilo otvorenu poziciu (bolo treba klasicky restart) a dnes nechcelo posuvat SL (teda SL bol posunuty, ale nie na grafoch (opat bolo treba restart).
Tak som mailoval do CMS a chlapik priznal, ze mali vcera nejake problemy u nich.
Cakam este na nejake dalsie riesenie, okrem klasickej "dobrej" rady, restartnite -> preinstalujte VT -> preinstalujte PC (su to hoveda).

Dnes doobeda na chvilu vypadol ten treti semafor (ktory ma na starosti kreslenie grafov) ale to bolo len par minut.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Sid mozem sa spytat este na jednu otazku z tvojej kuchyne ?
Do akej miery pozeras/sledujes vyssie TF ? 1H/4H/D ? Ci len prevladajuci trend, pripadne nejake trendline s/r, alebo si uz vystacis len s 5 min tf (a ADXMA/PP).
Vdaka za odpoved.
Endy

Sid Napsal:
-------------------------------------------------------
> Na live VT - 12,46 hod. jdou u mne grafy úplně
> normálně...
> SID
>


Link to comment
Sdílet pomocí služby

Endy
Protože obchoduji intradenně, preferuji spíše kratší TF. To co je nad 60 min. mne ani moc nezajímá. Týdenní a časově vyšší trendy zkouknu spíše přes nějaké servery a komentáře k vývoji - "kam to asi půjde" a kde jsou možné hranice odporu a podpory. Ale je to o stylu - poziční to mají s TF naopak..:-).
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...