Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Visual Trading 1.8


Sid

Doporučené příspěvky

to jaranek


No ja som o probleme s VT a hlavne s bezanim a fungovanim ASID AP pisal u pred tydnom.Vtedy asi testovali novy software,lebo mi kompletne blbli pocitace.System mi pravidelne zamrzal a nenacitaval mi do grafov.Teraz po instalovani noveho VT je to jasne. Mam 1GB RAM a a pouzivam 3 obrazovky no po nainstalovani nobeho VT je to hruza .Pocitac nestiha a CPU ide na 100%.takze asi v tom nieco bude...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Dobrý den,
moje problémy s novým VT přetrvávají. Spočívají v tom, že prodleva reakce na akci myší je 5-15! vteřin. S tím se nedá dělat! Včera jsem ale našla i ten virus a odstranila jej (alespoň se to tak jeví, prozatím). Fakt ovšem je, že na VT se nic nezměnilo, dokonce mi to dnes přijde horší než včera. Než tedy svěřím svůj stroj odborníkům, potřebovala bych zjistit, jestli zakopaný pes není opravdu někde ve VT. Stará verze mi jela v poho.
Mám notebook 1MB RAM, žádné přídavné monitory, kromě VTčka puštěný už jen Skype, pošta a zprávy.
Jestli někoho něco napadá, tak se mi prosím ozvěte, třeba i na mail.
Díky Anna

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Nowa:
pozrel by som v task manageri (pravym tlacitkom na task bar, tam vyberies task manager (alebo skratka ctrl+shift+ESC)), v zalozkach Processes a Performance ake mas hodnoty zozranej RAM a vytazenie CPU.
Zozrana RAM je v zalozke Processes (kliknutim na Mem Useage zotriedis procesy podla zozranej RAM).
VT process sa vola vtappstart.exe (hodnota zozranej pamate by nemala byt ovela vacsia ako 50 000 K). Tiez je v procesoch aj stlpcek CPU a tam vidno, ktory proces zerie najviac CPU a kde moze byt potencialny problem.
Ak mas lokalizovane windows, tak task manager = spravce uloh, Performance = vykon, atd..

Endy

Pridane: mne vypadaval pohyb kurzora (zamrzal), ked som mal otvorenych (pozor, nielen tie co su na obrazovke, ale aj minimalizovane) vela grafov a v nich vela indikatorov resp. nejake AOS..

Link to comment
Sdílet pomocí služby

@ nowa
kolko mas otvorenych grafov? Kolko a akych je na nich indikatorov? kolko sviec mas nastavenych v historii? Postupoval by som takto. Vypol by postupne som skype,icq,postu a vsetko ostatne okrem vt. ak ziadna zmena tak vo vt by som znizil pocet sviec max. na 500(potom treba restart VT). ak ziadna zmena, zrusil by som na grafoch ingikatory a AOSka. Ak ziadna zmena znizil by som pocet otvorenych grafov max. na 5. Ak ziadna zmena zavolaj niekoho na odvirenie, odcervenie. predpokladam ze mas 1GB pamete. ja mam 512MB a mam VT s 10-12 grafmi, historia 500 sviec, nejake zakladne indikatory,pravda vecsinou iba standardne pivoty, ale okrem VT este kopec ineho softweru a ide to.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

@ nowa
vypni vsetko okrem VT. Ak je to rovnako zle, skus to naopak, zapni vsetko okrem VT. Ak je to v pohode, zapni VT a zrus si tie indikatory. Ak je to stale zle, tak asi bude problem vo VT. Potom by som vyexportoval prostredie z VT a preinstaloval VT. Ale najprv by som vyuzil 30 dennu free verziu antivirusu Nod32 + Ad-Aware SE Personal + Spybot Search & Destroy ktore su zadara.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

nowa

pokud máš nějaký antivir zdarma tak jej odinstaluj a nainstaluj kasperskýho

www.activevirusshield.com/antivirus/freeav/index.adp

pro neznalého uživatele PC je vynikající, proveď update a totalní scan včetně testování archívu. Lepší antivirák pak už asi jen NOD32 ale ten není zdarma. Pokud tam máš nějakou potvoru zahrabanou buď bez obav poradí si sní.

Můžeš mít virusníka který zahlcuje síť


A určitě bych odinstalovat VT pak restart PC a nová instalace, před tím si svoje stažené indikátory a AOS dej do extra složky a po nové instalaci znova naimportuj.

a ještě před tím vším dej ctr+alt.del jen jednou a koukni na VÝKON , vytížení procesoru, pokud jede na 100% tak bude něco špatně, klidně to může být i vícero AOS ve VT grafech i v těch co nevidíš a máš je hozený nad lištou.

a taky noťas byť parametrově stejný nemůže dosáhnout na kvality skříně, noťas je spíše na nouzové obchody mimo domov než na pravidelný byznys, ale to jen můj soukromý názor.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

nowa

2700 svíček a 6-7 indikátorů a v kolika oknech to máš?

To bych se ani nedivil že to máš tak pomalý, ja na obchodování používám 500 svíček na 5 grafech a 2 indikátory + MT4 , je pravda že procík běží mezi 1-11 procenty když tam v té samé konfiguraci pustím 5000 svíček tak procík běží tak 20 sekund na 100 % a ustálí se mezi 5-18 procenty. Takže jestli ti ukazuje stabilně kolem 50% tak je to určitě moc na ten tvůj stroj, toť můj skromný názor. Doma na notesníkovi jsem zkoušel větší počty barů a bylo to na umření.


:) :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...