Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

stranger, podla mna to je trojuholnik i ked sa tymto formaciam nevenujem. Pred casom som narazil na starsie vlakno www.financnik.cz/forum/read.php?7,121299,page=1 , kde trader Gladiator028 popisoval tieto formacie a dost trpezlivo (tu). Ak budes mat cas, skus na to pozriet, jeho prispevky tu povazujem za jedny z tych hodnotnych.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim,
jiz par dni uvazuji o tom ze bych zkusil obchodovat, ze zacatku bych do toho investoval malo ,rekneme tak 10.000 kc
jen na zkousku
v soucasne chvili zvazuju jakou platformu mam pouzivat, ze zacatku me pripadalo dobre Plus 500
a kdyz sem se o nich dovedel uzcite skutecnosti (Kypr) tak muj zajem velmi rychle zase opadl
takze jsem shanej dal, v soucasne chvili zkousim dva demo ucty, Fio e-Brooker a Xtb
u xtb jsem se dozvedel ze pozaduji minimalni vklad 20.000 coz me prijde uz docela dost
u Fio nevim zatim se me nepodarilo nikde nic zjistit
zatim je tedy mym favoritem Fio banka
a proto se zde chci zeptat jesli ji nekdo take pouziva ? pride me to celkem seriozni a duveryhodne v porovnani z jinimy
treba jiz zminovanim Plus500
jit do toho a nebo zvolit neco jineho ? to je tedy prvni bod mojeho dotazu
dalsi vec je tecnicka stanka , i kdych bych se jiz rozhodnul pro Fio, tak jsem koukal ze v demo uctu me to treba psalo ze data z NYSE a NASDAQ jsou zpozdena asi o 15 minut oprati realtime ktere lze vydet traba na Google finance
takze v teto chvili moc nevim do ceho se teda vrhnout
dekuju za vase reakce
Lubos






Link to comment
Sdílet pomocí služby

Lubos31:

když pominu všechno jiné, tak je prostě fascinující tvoje věta: "u xtb jsem se dozvedel ze pozaduji minimalni vklad 20.000 Kč coz me prijde uz docela dost"

poradil bych ti, abys radši dál chodil do normální práce..ale jestli to chceš opravdu zkusit, tak si uplně prví přečti dnešní článek na homepage..

a než budeš sypat prachy někam do černé díry, tak si radši něco nastuduj...až budeš mít představu, co tenhle byznys obnáší, co vlastně bys chtěl obchodovat za instrument a jakým způsobem atd. tak začni uvažovat o tom, u koho si otevřeš účet a s kolika penězi..

majkll

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...