Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Doporučené příspěvky

apofish21:
Nikdy jsem Cocoa neobchodoval, takže nevim, jestli ji Zenfire, popřípadně CQG podporuje, každopádně bych se podíval, jestli máš správně nastavený zobrazení. Last Day by měl být dnešek, days to load většinou dávám 365, ono tě to ani dál nepustí. Pokud to nezabere, klikni pravým tlačítkem na graf a dole je položka Reload Histrocal Data.
Pokud to nezabere, podívej se na forum ninjatraderu, nebo jim tam napis do podopory. Taky se mi někdy stalo, že se graf nenačítal, ale chvíli jsem si hrál a potom nabehl. Aspon se naucis lepe ovladat ninju ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 2 týdny později...

kbtm Napsal:
-------------------------------------------------------
> Přeji dobrý den,
>
> nejsem si moc jistý, ale není autorem právě ten,
> komu se na trhu moc nevede/nevedlo a zřejmě si
> myslí, že trhne nějaký cash na psaní ?
> Pokud si přečtu recenzi na about.com, tak právě od
> tohoto pána bych si tedy radit nenechal ... :
> (commodities.about.com/od/commoditybookrevi
> ews/fr/artofthetrade.htm)
>
> Trading NENÍ umění, trading JE tvrdý byznys.
>
> S pozdravem kbtm
>

Pokud soudíš knížku a potažmo osobnost autora podle recenze...
Ano místy opravdu zní některá prohlášení nabubřele, ale je to proto, že tenhle pán si je naprosto jistý tím, co dělá. Možná se zdá, že mu chybí pokora a skromnost, ale opak je pravdou. Hodnota jeho knížek spočívá podle mého názoru v tom, že čtenáře nekrmí nesmysly o technické analýze, kterou se zabývají stovky jiných knížek a kterou používá 100% loserů.

Trading NENÍ tvrdý byznys. Proti nikomu nebojuješ. Jediný protivník jsi ty sám.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

Zdravim ..

Uz som zbactestoval toho celkom dost za mesiac na simulatoru NT7 a mesiac zadara od Zenfire,
a dalej poctivo testujem cez external DF.
Ignawin spominal ze nejake CQG data zrejme podobne free ako zenfire,
su tie data zadarmo, obmedzene casovo ?? a ak kde by som sa k nim vedel dostat.. ?
Vedel by som si pustit cez replay pripojenie na external DF ?
Btw .. su nejake ine zdroje /datfeed/ ktore by som vedel tahat zatial free?

Vopred Vdaka Za Radu


slR

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobry den. Jako ostatni jsem i ja na startovni care a na startovne nejake tisice bohuzel nemam. Je to jen ma naivni predstava nebo se da zacit obchodovat i s nepatrnymi castkami a postupem casu se propracovat k zajimavym vydelkum. Dekuji za odpoved Jarek

Link to comment
Sdílet pomocí služby

nio Napsal:
-------------------------------------------------------
> Dobry den. Jako ostatni jsem i ja na startovni
> care a na startovne nejake tisice bohuzel nemam.
> Je to jen ma naivni predstava nebo se da zacit
> obchodovat i s nepatrnymi castkami a postupem casu
> se propracovat k zajimavym vydelkum. Dekuji za
> odpoved Jarek


Dá se začít obchodovat i s malými částkami, ale je to totéž jako vsadit si sportku. Může vám vyjít pár tref za sebou to samozřejmě ano. Víc ale nečekejte... Těch, co začli s tisícovkou dolarů a skončili s třeba 100 000 +, těch fakt moc nebude.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Cau, chystam se pustit do real obchodovani na XTB s pocatecnim vkladem 20k. Vic momentalne nemam :). Obhcoduju uz asi rok na XTB demo uctu a docela uspesne. hodne uctu sem dostal z 20k na 30k+ a stale dokola sem to trenoval. Obchoduju pomoci MA, MACD a supportu a resistanci, ktere si sam zakresluju. Zajimalo by me, jestli nekdo zacinal s 20k Kc (uspesne). Vim, ze tam jde u real hlavne o tu psychiku, ale myslim si, ze se to zvadnout da

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Obchodování na demu je podle mě mentální masturbace. Při dlouhodobém provozování může v psychice tradera napáchat vážné škody. Jestliže je obchodování převážně o psychice (a nebál bych se říct, že jen o psychice), tak proč trávit měsíce nebo dokonce roky na demu? To nedává smysl. Sám jsem tu chybu udělal, když jsem strávil na demu kolem 4 měsíců a teď vím, že to byla ztráta času. Na osahání platformy a vytvoření rutiny stačila max. třetina času.
Samozřejmě, pokud někdo není v plusu ani na demu, tak je zbytečný risk jet live, ale kdybych mohl vrátit čas, tak bych po prvním ziskovém měsíci přepnul na live.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

diky za odpoved, je to tezky..driv jsem nemel prachy abych to rozjel. A navic kazdy rika neco jineho. jake to chce zkusenosti na live a bla bla bla... Podle tveho vyjadreni asi muzu usoudit, ze jsi trader uspesny.. spravne?

Vloženo uživatelem: Carousel46
Jestliže je obchodování převážně o psychice (a nebál bych se říct, že jen o psychice), tak proč trávit měsíce nebo dokonce roky na demu?

Rika se, ze musis grafy nakoukat, zjisti jak to chodi, co se muze stat apod. Jen o psychice to podle me neni jakrikas ty... Ale jsem zatim demo trader tak nebudu nic vyvracet co jsi rekl..

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Carousel46 (tu)
Ked k tomu clovek pristupuje zodpovedne tak neni dovod aby travil mesiace a mesiace na deme. Financnici pisu ze pri intradennym obchodovani v paperi by ste mali mat aspon 3 tyzdne ziskove skor nez sa prepnete na live.
Osobne zastavam nazor ze ked mam plan je jedno ci som na deme kde 8 hodin trva 8 hodin alebom som na replayi ktory sa chova tak isto ako demo, len 8 hodin si mozem zkratit na 2 hodiny a to neje taka strasna rychlost. Ked mam plan robim to iste co v live aj na papari realnom aj na paperi replay.
Vodicak tiez sa robi len mesiac a uz par dni pocas neho ideme live do premavky, sice s instruktorom ale sme tam hodeny do jazera aby sme sa naucili plavat. A potom jazdime sami a naberame skusenosti. Logika hovori ze zo zaciatku idem opatrne a presne mam plan co mam robit. stlacim spojku prehodim rychlost, to je moj plan, nemozem prehodit rychlost bez stlacenia spojky. atd. proste mam svoj plan. Potom sa moj plan zacne stavat rutinou a ani nebudme vediet jak som sa dostal z bodu a do bodu B. lenze keby som bol furt na simulatoru cely rok ci par mesiacov a krutil tam volantom na tom simulatore a nenazival by som skutocnu jazdu tak co by som sa naucil? Aj tak skutocne ucenie zacina az v live, a ten kto pristupoval zodpovedne na simulatore ten v live sa lahsie dostane do ciela ako ten co podvadzal (ako napriklad pekna babika dostane vodicak len preto ze ma kratku suknu a policajt nekuka na cestu) a pomaly ani soferovat nevie... ale to je uz o inom :D

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...