Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Doporučené příspěvky

stranger: No ja dufam, ze od pondelka sa trocha trhy rozhybu aj pre moj OP, tento tyzden sa za grafmi fakt nudim, coz je vidiet na tom, ako som sa rozsupla v prispievani na financniku :) Dufam, ze od pondelka o mne zas nikto nebude pocut na par mesiacov :) Ozaj, dufam, ze ten zisk je Live (tu) (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

kdyz se to tady tak rozjelo... Neobhcoduje nekdo vyplneni gapu na DE.30? Docela me tento index zajima. ke konci roku sem spocital kolikrat se vyplni. z 69 obchodu 36x gap nevznikl (nebo byl mensi nez 50bodu), 22x doslo k vyplneni gapu a 11x se to vydalo opacnym smerem. Myslim, ze je to hodne dobre k obchodovani. Obchoduje to nekdo?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Bill9195 Napsal:
-------------------------------------------------------
> Rika se, ze musis grafy nakoukat, zjisti jak to
> chodi, co se muze stat apod. Jen o psychice to
> podle me neni jakrikas ty... Ale jsem zatim demo
> trader tak nebudu nic vyvracet co jsi rekl..

Alespoň já jsem zjistil, že je to téměř jen o psychice záhy poté, co jsem začal obchodovat live. První série ztrát a teprve tehdy člověk začne poznávat sebe sama. A kolikrát se nestačí divit, co se o sobě dozvídá; jaký vlastně je. Trh je zesilovač charakterových vlastností - spíše těch negativních.
V jiném vlákně to dnes popisoval nějaký trader - první dva obchody live - dvě chyby - porušení OP. Přitom předtím na demu stoprocentní disciplína. Tímto si zřejmě projde každý.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

stranger Napsal:
-------------------------------------------------------
> Ked k tomu clovek pristupuje zodpovedne tak neni
> dovod aby travil mesiace a mesiace na deme.
> Financnici pisu ze pri intradennym obchodovani v
> paperi by ste mali mat aspon 3 tyzdne ziskove skor
> nez sa prepnete na live.

Ten příklad s autoškolou mě taky napadl :) Na simulátoru jedna hodina, aby si člověk osahal volant a pedály a pak hned někam ven do slabého provozu.
Pro live si určit pravidla, která pomůžou ze začátku ochránit kapitál, aby ho člověk neztrácel moc rychle a moc ho to nerozhodilo. Opatrně a obezřetně. Ono to půjde.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

iigis Napsal:
-------------------------------------------------------
> Carousel46:
>
> Nenahradzuj paper replayom to je o niečom úplne
> inom. Replay je dobrý možno ako backtest osobne
> som vôbec nebacketstoval iba som urobil pár
> mesiacov replay ale to kvôli tomu že mám systém
> ktorý zbacktestovať nejde. Replay si môžeš
> pretočiť tam kam ti to vyhovuje myslíš že toto pri
> live môžeš? Stačí sa nad tým zamyslieť...

Já jsem psal o replayi? Nemapatuju se.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

U autoškoly vedle Vás vždycky sedí někdo kdo to nakoukaný velmi dobře má a včas sešlápne brzdu nebo přidá pyn, případně i zatočí volantem a taky je proti škodám extra pojištěn. Největší škody pak dělají ti co mají autoškolu za sebou a už si myslej že jsou závodníci, bohužel to ale často odnesou jiní protože ti s většími účty v rodičovských kapsách mají pancéřová auta.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...