Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Doporučené příspěvky

  • 2 týdny později...
  • Odpovědí 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Dobrý den,

mám za sebou pár měsíců papírového obchodování na platformě Track and Trade. Pokouším se otevřít účet, avšak mám problémy se dostat z bodu Profile do bodu Paperwork. Už jsme to řešil i přímo s Gecko Software. Ti mi poslali papíry na vyplnění, které jsem jim následně odeslal, ale stále potřebují, abych to vyplnil elektronickou formou. Stalo se někomu něco takového? Máte někdo otevřený účet u Gecka?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

zdravicko,
nemate problem s pripojenim na zen fire data demo? mne to neide a registroval som ho uz aj priamo cez ich stranku zen fire, cez amp futures a tusim aj cez global futures a myslim ze aj mirus ale ked dam akykolvek licencny kluc co pisalo pri registracnom maily a informaciah a chcem sa prihlasit vypise mi chybu, ako keby zen fire data neisly, neviem si to inak vysvetlit.

Potom som si samozrejme registroval (kedze na live ucte u AMP - CQG nemam zakupene europske data) demo na CQG, a to od global aj amp ale tiez mi to neide, tam zasa ma pripojit pripoji ale ked si zapnem napriklad FGBM tak dojde odpocet 3 minuty a potom je to mrtve, vlastne celu dobu je to mrtve.

chcel som skusit odtestoval europsky trh FGBM ale neide mi to.

Je to normalne? ako sa vam to sprava?
dik za pomoc

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den. Tohle je můj první příspěvek zde ve foru. Dostal jsem se k forexu před pár měsíci. Mám otevřeno demo u xtb a zkouším a hledám všelijaké strategie na forexový trh. To už asi většina máte za sebou, prostě se hledám a jak tak čtu asi se dlouho hledat budu :-)
Ale baví mě to a o to jde. Takže k mému dotazu, když bych chtěl obchodovat forex, tak myslím, že xtb, nebo brokeři s platformou MT4 nabízejí téměř stejné spredy, ale já jsem zjistil, že více by mi sedělo asi obchodování indexů, konkrétně se poslední dobou zajímám jen o russel 2000, neboli jak je v názvu u xtb US2000 (případně mě opravte). Tam je ale spred 7 pips. Takže se ptám, kde by bylo výhodnější, nebo u koho obchodovat tento index? Jak je to s platformami jiných brokerů? Taky lze tak jednoduše nainstalovat a testovat na historii jako u xtb? Díky za případné doporučení.
No a otázka č.2 ....... K čemu mi slouží indikátory? Já si nemohu pomoci, ale musím se zeptat, jak mohu obchodovat podle něčeho, co se mi kreslí za cenou? Třeba CCI mi připomíná kopii grafu, když si ho přepnu do čárového grafu. Ale viděl bych tam využití divergencí, jak jsem se zde na fóru dočetl, ale jinak se dá taky využít? Já tedy se snažím kreslit do grafu trendové čáry a podle toho mi to dává smysl. Používá třebas někdo z vás trendový čáry a k tomu nějakej indikátor? A jakým způsobem? Děkuji za odpověď na možná hloupou otázku :S

Link to comment
Sdílet pomocí služby

stranger,

sam jsem DOM v takove podobe jeste nevidel. dle me muze byt vysvetleni nasledujici. je NEmozne aby byli jen prodavajici a nakupujici chybeli a stejne tak naopak - hrajme hru s nulovym souctem. nicmene DOM v podobe ve ktere jej prezentujes je mozny, a to proto, ze jsou v nem zobrazeny jen limitni prikazy, ergo prodavajici se paruji s market a stop prikazy a v DOM neni zadna aktivita. spis bych ale rekl ze jde o chybu v data feedu :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jelikož jde s největší pravděpodobností o NQ, tak to je chyba feedu. Něco podobného jsem nezaznamenal, alespoň ve feedu Tradestation je vše ok. Když se něco takového znovu objeví, zkuste si nechat vypisovat real time obchody, zda to vidíte ok nebo žádné obchody nevidíte (time and sales), nevím jestli se ve vaší platformě (je to Ninja?) vypisují chybové hlášky ohledně dat...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Dobrý den odpověď na mě zamyšlení jsem hledal ale většinou co jsem našel byly reakce na automaticky systém jenže já mám na myslí obecně systémy a je načase abych přešel k otázce. K zamyšlení mě přiměl jeden komentář který jsem si četl před několika dny psalo se v něm zhruba tolik : systém cci neobchoduje jelikož to používá šílené množství lidí..podle mě to nebyl začátečník psal doposud smysluplně a k věci ale todle mě zarazilo..všude je psáno že trend je tvuj přítel a tak nějak jsem pochopil že jádro úspěchu je předvídat kam půjde dav a jít s ním proto bych především vyhledával globální zaběhnute. systémy ktere jsou používaný nejširším spektrem uživatelů. Další má otázka: pokud to tak není jaká je tedy životnost nového systému..jelikož jsem ve fázi kdy si ho teprve vybírám abych mohl přejít k backtestu především mě zajímá systém Edlera..snad jsem příspěvek který mě vedl k tomu zamyšlení jen špatně pochopil. Moc děkuji za odpověď.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Zdravím

Zaujímalo by ma že či sa da niekde inde obchodovať napriklad ROPA aj s pákovým efektom väčším ako 1:12 ? Ja obchodujem na plus500 a ked som si stiahol inú burzu tak mi prišlo skoro zle ničomu tam nerozumiem. Na plus500 mi napíše pri otvárani môj zisk aj stratu podľa toho na akom kurze si to zaznačím a na inej burze tam mi nenapíše koľko budem mať napr. na tom stop loss ztratu. Ani neviem ako tam zistiť za koľko som vlastne nakúpil a kde zistim aky ma dana komodita pákový efek kde najdem detaily obchodu . Som s toho na nič na demo obchodujem skoro pol roka a všetkemu som rozumel na plus500 a zrazu som zistil že vlastne nič neviem. Neviem ani čo je S/L a T/P . Alebo čo je maximalne odchýlka niake pips a potom objem neviem čo je. Na plus500 som mal presnu sumu ktoru som musel zaplatit aby som mohol otovriť pozíciu. A ešte na plus500 ked chcem obchodovať Ropu tak tam mam napísane ROPA . Na inej burze napríklad InstaTrader nikde nenajem označenie ropa ale nieke CL neviem čo to je . Ak vieťe prosím poradťe doteraz ma to zaujimalo a teraz neviem či mám pokračovať. :S

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Daniel126: Či mas pokracovat sa musis rozhodnut sam, ale urcite si na spravnej stranke na ktorej najdes odpoved na vsetky polozene otazky (a aj dalsie ktore pridu). Z toho co pises mi vyplyva ze sa na deme pol roka iba hras, pretoze neovladas absolutne zaklady a principy obchodovania. takze hor sa do studia (manual atd), a ked ti nieco nebude celkom jasne potom sa pytaj.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Vďaka za rady už študujem a našiel som si inu burzu ako plus500 konečne som pochopil všetko čo som vam pisal že nechápem už neviem len kde najdem aky ma daná komodita pákovy efekt. A tiež som včera čítal Klouzavé průměry a dneska som to aj vyskušal na demo burze a pochopil to konečne a zarobil vďaka jednému na kukurici 1300 eur. Postupne si chcem všetko vyskušať už ma nebavý len hazardovať. A ešte som si kúpil aj knižku Dlhodobé tajomstvá krátkodobých obchodou od L. Willamsa najviac ma štve že teraz keď som konečne začal aj študovať ako to funguje tak sa musím začať učiť na maturitu .

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Daniel:

knižka od LW je dobrá ukázala mi že všetko čo som si myslel je odveci a úcpech nieje v indikátoroch ale v niečom inom. Skoro nič síce z nej nepoužívam ale ako nakopnutie doporučujem prečítať nie raz! Inak nehcem kaziť eufóriu ale kĺzavý priemer je o ničom ráta len s cenou to je ako ísť tipovať šport a vedieť len kurz ;). Pochopíš keď prečítaš LW respektíve keď ideš maturovať tak by si mohol vedieť že ak chceš zistiť neznámu tak ti jedna premenná nestačí a určite ti nestačí len cena.

Inak tiež maturujem tak s tým účením chápem ;), ale siliť to netreba SJL je vklidku na to sa asi ani učiť nedá:D

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...