Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

opce-Mplay-začínáme


tomnes

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 115
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Chyba byla v tom, že vertical byl zobchodován 3/1/09 a single byly 3/16/09, jsem to přehlédnul. Při stejném datu to dává stejné výsledky. Zkoušel jsem ale zadávat na symbolu /ESU9 IC za takovou limit cenu, aby z toho mohl být jen zisk. Risk graf je vidět na obrázku. Příkaz jsem zadal v neděli a přání se mi vyplnilo dnes v 16:14 a za spread jsem celkem obdržel kredit 49.25, přičemž aktuální cena byla 0.10 debit. V 16:19 jsem obchod uzavřel za aktuální cenu a zaplatil 0.10. Celkový zisk 49.15, což je $ 2457.5. Není někde chyba? Opravdu bych na live účtu takto vydělal peníze prakticky bez rizika? Nebo se příkaz aktivoval chybnými daty? Nebo zrovna někdo náhodou v 16:14 poptával call 1130 AUG za 49.50 a já jsem ji předraženou prodal? Ta opce je OTM a poptávka je dnes na nule. Nikdo ji nechce. Podobných working orders mám v trhu víc a zkouším, jestli se nějaký vyplní. Otázka tedy zní, jestli je reálné takový obchod skutečně provést. Podobně je to i s tou diagonálou ve 14:04 za 20 kredit, přičemž aktuální cena je někde okolo 8.50.

9871

Link to comment
Sdílet pomocí služby

yax Wrote:
-------------------------------------------------------
> xmms:
>
> tak to je asi nerealne, asi by si takhle hloupou
> protistranu v realu nenasel.
>
> Lada


A proč ne? Umím si představit obchodníka klikajícího do programu, kterému nerozumí, s nadějí, že rychle zbohatne :-)
Ale přes suport thinkorswim jsme se dopracovali k tomu, že příkaz byl aktivován chybným tikem. Naproti tomu ta diagonála byla vyplněna správně. Ale sdělili, že u live account se to stát nemůže a špatným tikem nemůže dojít k vyplnění příkazu. Tak nevím, někdo tady tvrdil, že se mu to stalo a pozici mu vrátili na původní místo.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 months later...

to Tomnes,
chtěl jsem se podívat na VIP diskuzi o Mplay strategiích, nezaregistrován, ale účastník tohoto kurzu jsem se chtěl zaregistrovat, ale protože jsem nebyl na kurzu v r. 2009, ale jeho 1. kurzu v Praze tak se zaregistrovat nemohu a do diskuze (ač jen ke čtení), se nedostanu. Zdá se mi to divné.
Bořek Janda

Link to comment
Sdílet pomocí služby

B.J.,
s Mplayem jsme pořádali dvě zcela odlišné akce, na které Mplay vyučoval naprosto jiné věci. Tj. nešlo o kurz, který by se jen opakoval.
První akce uzavřenou VIP diskuzi nemá, druhá ano protože si to vyžádaly mnohem komplexnější informace, které zde byly prezentovány. Tj. do diskuze mají přístup pouze účastníci, kteří se zúčastnili akce, ke které byla diskuze zřízena.
Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...
  • 1 month later...

to marek

mně určitě pomohla, jsou tam popsány všechny možné obchodovatelné strategie včetně statistického vyhodnocení, dále Mplayovo tajné strategie jako Mline, DMZ, POOF. Zaplatil jsem to kartou a heslo k pdf mi přišlo druhý den. Dále tam rozebírá směrové obchodování opcí - velice zajímavý. Jinak je napsaná celkem jednoduchou angličtinou, takže nepotřebuješ ani slovník. Jestli se vyplatí pořídit? Nejlepší investice je do vzdělání :-)

Michal

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...