Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: Nové Gecko Track'n Trade Pro 5


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 137
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

To: Petr
Ďakujem za odpoveď. Možno to už nepatrí do tohto vlákna ale nechcem kvôli tomu zakladať novú tému a nenašiel som nič kam by sa to hodilo. Preto, ak môžem ešte požiadať o radu s akým softom by bolo toto zobrazenie možné? Práve čítam knihu Larryho Wiliamsa a posudzovanie premium spreadov sa mi zdá veľmi zaujímavé ale vhodnejšie zobrazenie by bolo práve zobrazenie spolu s oboma nohami spreadu, t.j. tak ako ho uvádza vo svojej knihe. Bolo by teda vhodnejšie najmä pre rozvinutie niektorých myšlienok, ktoré ma napadli. Ďakujem.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ma niekto problem pri Data update v TNT 5.0 ? Mne to totizto od urciteho casu (zhruba 2 tyzdne) po kazdom update vyhodi chybovu hlasku s moznostou odoslania pre Microsoft a klasicky sa potom TNT zatvori. Ked to znovu otvorim, tak data su stiahnute v poriadku, s tym problem nemam, ide mi len o tu chybovu hlasku. Pisal som Gecku a odpisali, ze im zatial nikto podobny problem nehlasil a navrhli, aby som to s nimi riesil on-line. Tak prv ako si s nimi dohodnem termin by som chcel vediet ci to robi problem aj niekomu inemu.

Prosim vas, aby ste mi sem odpisali aj ked s updatom nemate problem, aby som mal informacie pre Gecko ci som v tom sam alebo nie. Dakujem

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý deň všetkým
Stiahol som si 30 dennú verziu programu TNT 5. Zatiaľ zisťujem, čo sa ako spúšťa resp. zobrazuje a pod. Je mi jasné, že s touto verziou môžem backtestovať na historických dátach. Mňa by však zaujímalo, ako bude prebiehať backtesting na riadnej verzii, ktorú si objednám od Gecka. Mám na mysli to, či si si budem musieť objednať aj Accounting and Trade simulation plug-in, aby som mohol backtestovať svoju stratégiu napr. v roku 2005, alebo je potrebné mať tento plug-in len pre papertrading na dátach, ktoré si treba stiahnuť? Dá sa backtestovať bez tohoto plug-inu? Čo všetko mi umožňuje čistý program TNT 5 (za 197 USD) bez tohto plug-inu? Prešiel som niekoľko vláken, ale akosi som na tento ,,problém" nenarazil. Viete, nainštaloval som si TNT 5 so všetkým, čo sa dalo, takže neviem, čo dokáže tento program bez plug-inov. Dík za odpověď.

Martin D.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Historicke grafy si zobrazis aj bez tohto pluginu, ale rozhodne odporucam zakupit program aj s tymto pluginom. Pomocou neho sa da na historickych grafoch krokovat po dnoch a zadavat cvicne buy/sell orders + bude tam zobrazene tvoje virtualne konto.
Ja osobne mam TNT 5.0 + account plugin, teraz zvazujem kupu spreads, ale po precitani knihy Trading Spread and Seasonals od Joe Ross aj plugin Seasonals.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Osobně bych si accounting plug-in nekupoval, to si ty peníze radši schovej na stop loss :). co vím, tak v TnT jde krokovat den po dni i pomocí šipky na klávesnici a za to přece nebudu platit $100. A co se týče zobrazení stavu účtu a dalších věcí, tak všechno toto jde lehce udělat v Excelu do přehledné tabulky. Ale to je jen můj osobní názor.

Jirka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ďakujem za odpoveď. Zatiaľ sa chystám na backtest na 30 dennej verzii. Potom sa rozhodnem, čo ďalej. Mám ho nainštalovaný na hlavnom stolovom PC (pre celú rodinu). No chcel by som ho mať osobne na notebooku a tu je problém. Nemám na ňom internet. Je vôbec potrebné mať v PC (resp. na notebooku) internet, keď v budúcnosti by som chcel backtestovať na historických dátach, ktoré sú súčasťou hlavného balíka? Je u TNT vôbec backtest možný aj bez internetu?

Martin D.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...