Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: Nové Gecko Track'n Trade Pro 5


Doporučené příspěvky

Dík za odpoveď. Trochu som prekvapený, že si ešte musím zaplatiť za mesačné EOD data. Najprv som počítal, že stačí ak si objednám TNT 5 za 197 USD. Potom som zistil, že pre zadávanie príkazov treba accounting plugin - takže zas pár dolárov navyše. Teraz si mi napísal, že treba ešte mesačné dáta EOD. Celkovo by som mal teda na teba takúto otázku: Čo všetko treba mať a koľko ma to bude stáť, čo všetko treba urobiť, aby som mohol normálne backtestovať na Gecko TNT 5? Myslel som, že historické dáta sú už v cene 197 USD. Ty už máš na TNT kúpený a nainštalovaný?

Martin D.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 137
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

petr

Obavam sa, ze to nie je celkom pravda. Ja som mal TNT 4.0, potom som upgradoval na 5.0 a pritom som EOD data dovtedy neplatil, pouzival som 4.0 len na backtest. V 5.0 vsak po nainstalovani ziadne historicke data neboli a nedali sa ani stiahnut. Az potom, co som si predplatil EOD data, tak bolo mozne stiahnut aj historicke data. Neviem ci to bol nejaky bug a teraz je to uz opravene, ale naozaj sa to inak nedalo.

gregmoore

Ak chces backtestovat, tak je dobre mat account plugin, ale ako pisal beginner, krokovat sa da aj pomocu sipok a ak si urobis nejaku tabulku do excelu, tak sa to da aj takto.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dík za odpoveď. Z recenzií resp. článkov vo Financnikovi som pochopil, že historické dáta pre backtest sú v cene (t. j. za 197 USD). No veď premakám trial verziu a potom snáď budem múdrejší. Inak, ak ešte je niekto, kto má skúsenosti s TNT 5 - teda či treba, alebo netreba platiť EOD data, keď chcem len backtestovať - rád si nechám poradiť. Dnes sa mi z Gecka ozvali a pozvali ma na seminár v Arizone. Akosi to nestíham.

Martin D.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

V dnesnom update je odstraneny problem s history, odteraz sa da stiahnut bez preplateneho Data service.

Okrem toho dufam, ze sa vyriesil aj problem s download data - kde mi to pravidelne pri otvorenom Book po stiahnuti dat vypisalo chybovu hlasku a program sa zatvoril. Mal som online meeting s technickym oddelenim Gecka, navyse som im aj zaslal moj Book, aby to mohli otestovat. Po dnesnom stiahnuti update na 5.0.1.0 a naslednom Data update sa uz tento problem nevyskytol, tak snad to bude trvaly jav.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj vsem,

nevim jestli mate s novou demo verzi tnt 5.0 problem jako ja,ale po otevreni a stazeni dat se mi nezobrazi "charts" ani jedna.Ve stare verzi jsem zadny problem nemel.Nemuzu prijit na to proc to tak je,kdyz po prvnim otevreni,bylo vsechno v poradku.Jestli ma nekdo podobny problem a vyresil ho,budu rad za odpoved..

diky
M.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj,
vie mi niekto poradit ako sa da vytvorit pospojovany kontrakt v TNT 5 a ci to vobec funguje?Lebo na zaciatku diskusie niekto pisal, ze je s tym problem. V recenzii je napisane, ze sa to robi cez menu View > Long Term Settings. To je sice pekne, ale co dalej? Mam si otvorit viac kontraktnych mesiacov naraz alebo vzdy po skonceni jedneho kontraktneho mesiaca pridat dalsi? Pomohol by mi aj nejaky link, kde je to presne vysvetlene, lebo ja som to nikde nenasiel. Dakujem:)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím všechny tradery!!!
Jsem uplný začátečník, zkoušel jsem nainstalovat Gecko.........Pro 5 a výsledek byl ten že se mi podařilo nainstalovat
Track n Trade Pro.Nejsem v počítačích příliš zběhlý takže na začátek docela úspěch, až na to že to po mě chce insta
lační kod. Poradí mi někdo jak získat kod, nebo dělám někde chybu????????

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den. Zakoupil jsem Tnt 5 a mám problém s lištou play contro, zobrazují se mi naní pouze ikony na přepínání mezi denními, týdeními a měsíčními grafy, chybý ikony pro ovládání (posun) grafu a pro způsob zobrazení. V trial verzy jsem s tím problém neměl.
Předem děkuji za radu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...