Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

X-Trade Brokers


flakac

Doporučené příspěvky

Zdravím,
Všude běží reklamní kampaň na tohoto brokera, tak by mě zajímalo co si o něm myslíte.
Máte s tímto brokerem někdo nějaké zkušenosti?
Taky co si myslíte o té soutěži co teď rozjíždí. Mě napadá... Na to Porshe a další věci ten broker musí někde vydělat. Kde asi? Jaký byste tipovali budoucí scénář?
1) Gumový spraad
2) "Individual Realtime Data" individuálně adjustovaná dle stoplosů traderů
3) "Zjednosměrnění" převodů peněz od jistého, širší veřejnosti předem neznámého data.
4) "Private Investors Scenario".
5) Něco jiného...
To jsem se rozepsal....


Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

flakac,

tehle vlaken je na tohohle brokera asi 2 a diskutovalo se o nem velmi zive. takze neni treba zakladat znova dalsi a dalsi. ad porsche. no samozrejme ze na to musi vydelat. stejne tak jako Orion nekde musi vydelat na svoje souteze. na tom neni nic prekvapiveho. je to scela regulerni byznis. pokracujme vsichni jiz ve vytvorenych vlaknech

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pepe01 Napsal:
-------------------------------------------------------
> To: 911
> bylo by velmi vhodné uvést odkaz na tu další
> diskuzi o X trade Brokers.
> Třeba mě by informace také zajímaly a jako první
> jsem logicky našel toto vlákno. Teď už asi hodinu
> hodiny hledám nějaké jiné vlákno o tomto brokeru a
> nemohu je najít...
>
>


Mozna by bylo vhodnejsi pouzit kouzelne tlacitko Vyhledavani. Trvalo mi to asi 2 vteriny . . . ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

opat

Mam rovnaky nazor, ich cennik je viac nez komplikovany, dokonca sa mi nedari vypocitat ani podla vzorca v pdf navode. Ked som sa ich na to pytal mailom, aby mi modelovo napisali co ma bude stat ak chcem obchodovat Gold pozicne, tak ma znovu odkazali na tento navod.
Do vypoctu ceny komodity drzanej na viac dni sa totiz okrem daneho spreadu, ktory je u zlata konkretne az 90 bodov (neviem presne kolko je to korun, ale vacsina inych nastrojov ma spread podstatne nizsi, takze to asi bude o dost nakladnejsie) + poplatky (udavane v swapovych bodoch) za drzanie pozicie overnight. To cele sa vypocitava na zaklade kurzu USD/CZK, velkosti obchodu v lotoch a neviem coho vsetkeho.
Okrem toho som si stiahol demo, v ktorom som zadal cakajuci prikaz na predaj Silver - zadal som tam aj PT a SL. Po vstupe do obchodu som vsak vobec nevedel prist na to, ako upravit PT resp. SL, skusal som vsetko mozne. Takze som o xtrader stratil zaujem.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...