Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

X-Trade Brokers


flakac

Doporučené příspěvky

  • 1 month later...
  • Odpovědí 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

františek františek, to je odpověď jako pojď na mě z boku, jakej instrument?? Jaký objem?? absolutně reakce o ničem... Nebudu dělat reklamu, ale jedu u xtb 5let a můžu říct, že jsem měl za tu dobu cca 10Brokrů a xtb si stále držím, potom ještě další dva. XTB je podle mě jeden ze solidních brokerů

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Používám mt4, jde to pomalu ale jistě, nestěžuju si. Neobchoduju ale ten jejich obyč účet kde jsou fixní spredy, to je asi MM, ale mám učet stp profesional a není problém, obchoduju tam majors páry swingově, na ID trading a třeba dax mám pepperstone. Oba dva vyplácí na pohodu, xtb to trvá o den déle než peppersone z austrálie :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 7 months later...

to Sharkynos to nie je X-Trade brokers pretože tí maju sidlo v Poľsku zatiaľ čo
XTRADE brokers na ktorých sa pýtaš tak tí sídlia na Cypre ja by som sa im vyhol oblukom. Pokial chceš robiť FX cez spot tak určite bud LMAX.com alebo cez Interactive Brokers. Pokiaľ chceš obchodovať FX cez štandardizovane derivaty (futures) tak brokerov je veľka kopa maš si z čoho vybrať.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Zdravím všechny. Rád bych se s vámi podělil o [bold]moje nejnovější zkušenosti s XTB.CZ. [/bold] zkoušel jsem na platformě xStation s indexem US100 v noci 1. června, dal jsem 0.2 lozu, SL na 20$ a TP taky na 20$, co to asi udělá do rána. Chvíli jsem na to ještě koukal, pohyb vešerý žádný. Naráz : vyskočila špička nahoru, zasáhla SL a sežrala mi mých 20$. Koukal jsem na to dost vyjeveně, udělal jsem si Printscreen a hned jsem prohlédl jiné účty u jiných brokerů. [bold] NIKDE se podobná špička neobjevila [/bold]. Napsal jsem hned reklamaci na XTB, protože si říkám - když se nikde jinde neobjevila, tak jistě nepřišla z trhu. Dnes jsem dostal mail o výsledku reklamace : "Exekuce pozice 5... proběhla správně. Tato špička přišla z trhu" jestli prý nesouhlasím, tak se mám obrátit k soudu nebo na polského arbitra. Mám z toho pocit, že jsem se stal obětí (alespoň v tomto případě)[ital] [bold] STOP LOSS HUNTINGU [/bold] [/ital], který xtb vykonává vědomě a zcela plánovitě, protože ojedinělé špičky namířené proti našim StopLossům které produkuje ona, vydává za to že přišly z trhu, což není evidentně pravda. Přikládám obrázky.

39119

39120

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...