Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

COLOSEUM


Pavla

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 257
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Moje zkušenost: U Colossea mám účet asi půl roku, obchoduji FX, vklad asi 15 000 USD. Platformu a smlouvu mám však s IKON Capital, ne MF Global. Až na nemožnost kontrolovat slippage (nějakej problém, už strašně dlouho to s nimi nemůžu vyřešit), která je často dost vysoké jsem vcelku spokojen. Hlavní přínos pro mě je individuálně nastavená páka na 1:200. IKON je FSA regulated v GB tak nemám velk strach o vložené prostředky. Zatím jsem však nevybíral tak nevím. Určitě lepší než XTB, avšak teď testuji SAXO a vypadá ještě lépe.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

qkostal Napsal:
-------------------------------------------------------
> U Colossea mám účet asi půl roku, obchoduji FX, vklad asi 15 000 USD.

Není lepší jít obchodovat FX k DukasCopy? Kvalita, slipage a spready se nedají srovnávat s Colosseum, XTB, Saxo Bank....
Nemají sice páku 1:200 ale stejně bych to zvážil...demo mají zdarma.



Link to comment
Sdílet pomocí služby

K té slippage: měl jsem ten stejný problém u XTB. Zezačátku běželo všechno jako na demu. Po několika týdnech když jsem byl v plusu tak mi začaly naskakovat rekotace a dostával jsem slippage. Platforma po zadání pokynu skoro vždycky zamrzla, třeba i na 20 sekund. Z tohoto důvodu už nikdy nebudu obchodovat u brokera který je MARKET MAKER. Funguje to totiž tak, že market-maker-broker bere protistranu vašeho obchodu. Ovšem jen do té doby dokud má obchodníka zaškatulkovaného jako prohrávajícího. Jakmile začne obchodník pravidelně vydělávat, broker si jeho obchody hedguje = buď najde protistranu v jiném obchodníkovi a nebo se hedguje někde jinde (Forex ECN, burza, kdo ví...).

V TV už běží reklamy na forexové ECN brokery, kteří přímo v reklamě říkají "nejsme protistranou vašich obchodů".

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Účty byly od MF Global převedeny ke společnosti R.J.O'Brien. Včera mi tam bylo převedeno 60% zůstatku účtu u MFG.


To our valued clients,

R.J.O'Brien understands the confusion that has been created these past few weeks surrounding the bankruptcy of MF Global and the subsequent bulk transfer of business to several of the industry's Futures Commission Merchants (FCMs). We here at RJO have been working tirelessly to ensure the transfer was as seamless as possible, even through the complications involved with multiple allocations of cash to each account.

RJO has been working diligently with the MF Global Trustee, industry regulators and exchanges in order to ensure that maximum funds are returned to all customers in a timely manner. To that end, we are happy to report that additional funds will be posted to certain accounts this evening and made available for view in tonight's customer statement reports. This distribution comprises roughly 60% of the account balance for those accounts who were flat as of Oct 31, 2011 at MF Global. Only those accounts that were flat as of Oct 31 are a part of this distribution.

The funds included in this distribution can be utilized for trading or withdrawal beginning December 2, 2011. In order to gain more information regarding trading capability or withdrawal requests, please contact your broker directly or visit www.rjobrien.com/mfglobal. Once again, welcome to RJO. We look forward to earning your business and your trust.

Sincerely,

R.J.O'Brien

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Indyjones:
Podle toho, co mi psal p. Večeřa (IQ-Trade), přes kterého jsem účet u MF Global měl, by časem mělo dojít k dalšímu plnění, jak se bude konkurznímu správci dařit zpeněžovat aktiva MFG. Ale oproti počátečnímu optimismu, kdy hlásil, že to není žádný problém, to už nevidí tak, že to dojde až ke 100%.
Asi týden před krachem jsem měl rozjetý převod účtu k IB, ale už se to nestihlo. Zatím tratím cca 6500 USD (na účtu u MFG jsem měl cca 16000), takže to není žádná katastrofa.
Ty máš u MFG přes Colosseum nějaké peníze?

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...