Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Broker pro opce


regis

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 417
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

se omluvam, ale soupne mi to prispevek vzdycky se spozdenim doprostred vlakna.
zkusim tedy prispet jeste jednou, neb nikdo nereagoval

lukas.s
taky po rade mesicu studia se chystam ze neco podobneho zacnu. prijde mi IC do zacatku bezpecna vec pro novacka. 6 obchodu je lepsi nez nic, alespon pro sebeduveru. drzis se alespon nad nulou nebo ne moc pod ni ? nakolik se vysledky i pres drzeni se planu shoduji s backtestem ?
diky za odpovedi a drzim palce.

ted na to koukam, proc platite u IB 1,15 za kontrakt,kdyz maji 0,70 za kontrakt minimum 1,00 ?
interactivebrokers.com/en/p.php?f=commission

ad poplatky, to je neco jako, kdyz ptacka lapaji .... a realita je jina ?? to me desi..

Link to comment
Sdílet pomocí služby

fubu:
Původně jsem vám chtěl odpovědět ve smyslu, že RUT je index a navíc na CBOE. Ale když si pročítám definici PDT na finra, už si nejsem tak jistý. CBOE je členem finra. www.finra.org/Industry/Regulation/USExchangesMarkets/

Navíc v www.finra.org/Investors/SmartInvesting/AdvancedInvesting/DayTrading/p005906 se hovoří o veškerých securities, což nevyjímá ani indexové options ani třeba futures.

Já se spoléhal na informace mého brokera, které explicitně definovaly securities, které do definice PDT spadají "stock, single-stock future (SSF), bond or stock option" viz interactivebrokers.com/en/p.php?f=margin

Tímto si tedy sypu popel na hlavu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

sukim orim:

Poplatky u opcí jsou u IB různé,opce se obchodují na několika burzách a každá z nich má různé popltaky.Většinou u single opcí platím 1,01,(minimum jsem měl 0,69 a max tuším až 1,76).Pokud otvíráš najednou více opcí je tam určitě sleva a pak vychází fees levněji v přepočtu na kontrakt.

borax

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...