Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Broker pro opce


regis

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 417
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Dnes, tj v sobotu 2.10. provádí thinkorswim upgrade svých platforem. Uvádí to tak na svých webových stránkách. Třeba to nám, co máme problém s připojením pomůže.

to polygon: ta trasa IP adres co uvádíš, je dobrá věc. Mě se to zastaví na třetí od spodu. Pak je 38.104.180.50, přes kterou to neprojde a potom už je jejich server. Psal jsem do Thinkorswim, jestli neví komu to patří. Podle prvních dvou čísel by to měl být Cogent, ten se však vyjádřil, že u něho je všechno ok. Ale myslím si, že by to mohlo pomoct. (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj, já už taky jedu : -)
Dělal jsem pro Thinkorswim testy a a sreenshooty výsledků připojení a když mi dnes trasa vyjela celá tak jsem se zkusil nalogovat a ejhle jelo to. Tak jsem to dokončil pro thinkorswim a s emeilem že díky a odpověď od nich je že oni ne, že jsou rádi že to jede ale že to asi náš internetový provider. Tak nevím. Jsem taky rád že to jede, je to perfektní software.
Ahoj všichni, pěkný víkend.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Zdravim vsechny,
chtel bych si zalozit demo ucet u TOS a protoze nasi zemi jaksi neakceptujou, tak se budu muset stat obcanem (jen na chvili) jine zeme.
Chtel bych se zeptat, kdo s tim ma zkusenosti? Musi se vyplnit i adresa v jine zemi (trochu vetsi vymejsleni) vcetne PSC nebo staci jenom "country of residence" a adresu vyplnit svoji a doufat, ze si to nejak nespoji? Nerad bych, aby to prokoukli a odpojili me. Jde mi hlavne o to abych se zbytecne neucil jejich platformu a pak byl bez ni.
Diky.
Vasek

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Přeji dobrý den,

Charts -> Studies -> Edit Studies -> New...

do okna přepsat definici :

declare lower;
def impvol = reference impvolatility;
def histvol = reference historicalvolatility;
plot data = impvol;
plot data2 = histvol;
#end

Po uložení by měla být studie už k dispozici.

Odněkud jsem to kdysi opsal, takže bez záruky a ev. dovysvětlení, jak to pracuje ...

S pozdravem kbtm

Link to comment
Sdílet pomocí služby

goody:

na krach brokera ti odpovi nasledujici:
www.investorwords.com/7703/segregated_account.html

na krach banky ti castecne odpovi nasledujici:
www.fdic.gov/deposit/deposits/dis/index.html
pak je potreba doplnujici dotaz na brokera, kolik penez je na zakaznickem uctu pres limit a jak je reseno pojisteni techto vkladu pres limit.

ale proti pripadnemu zneuziti nebo podvodu te neuchrani nic.

Lada

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...