Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Broker pro opce


regis

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 417
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

radusor:
Díky za info. Přiznám se, že můj dotaz byl i částečně reakcí na tvůj příspěvek ve vlákně "Opce u IB" ze kterého jsem pochopil že opce u IB obchoduješ, ale nechtěl jsem to řešit ve vlákně o IB.
Jinak je zajímavé, že u Infinity mají na webu v tools jednoduchý opční kalkulátor.
Vašek

Link to comment
Sdílet pomocí služby

vakov:
já obchoduji přes infinity jen a pouze emini.... přes platformu infinity AT a ta na obchodování opcí není... to že tam píšou o opcích je spíš o tom, že jsou schopni zajistit " broker assist service" k tvému obchodování futures nevím ani o žádné platformě v které by infinity umožňovalo obchodování opcí pokud jsem se teďka dobře díval tak poskytují platformy Infinity AT,Onyx, Infinity Express, J-Trader ,Trade Navigator, Strategy Runner, Ninja Trader, Ran Order. a to tedy ani jedna není primárně na obchodování opcí... možná se pletu popřípadě mě opravte.... co se týká tématu tohoto vlákna , tak já mám docela jasno ohledně brokera na opce ... protože nám TOS neotevírá účty tak v TOS dělat analýzy ( risk grafy atd) a v IB TWS zadávat obchodní příkazy...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

radusor:
Mám pocit, že tady někde na fóru jsem našel v souvislosti s infinity zmínku i o spredech. Já angličtinou nevládnu, ale včera jsem zadal úkol saršímu synovi na dotaz přímo na infinity a potvrdili, že opce ani spready NE.
Máš pravdu, že je v současnosti asi jediná rozumná cesta kombinace TOS a IB.
Vašek

Link to comment
Sdílet pomocí služby

vakov:
tak jsem se pro jistotu zeptal přímo brokera a on mi řekl, ( napsal) na skype, že lze přes ně obchodovat opce, ale jen opce na futures tj opce přímo na např TF, ES,NQ,YM a eurexový futures a platformy na toto obchodování se jmenují man express a ran order a je možné i demo... co se týče jaký mají komise, poplatky , plnění atd. to nevím u mě zatím platí volba co jsem psal výše tj . analýzy v TOS a obchodní příkazy v TWS IB... u infinity nedělají opce např na IWM atd... k tomu napsal : we don't do cash options ,

Link to comment
Sdílet pomocí služby

zdravim vsetkych
mam taky registracny problem .. anglicky rozumiem v principe "co treba", ale pri registracii u optionexpres som sa zasekol na tychto bodoch
nerozumiem zakonom ani v slovencine nie to este v anglictine
vie mi niekto povedat co to odomna chcu?
----------
Is the beneficial owner a resident within the meaning of the income tax treaty between the United States and a foreign country?

No Yes
----------
Is the beneficial owner related to the person obligated to pay the income tax within the meaning of section 267(b) or 707(b), and will file Form 8833 if the amount subject to withholding received during a calendar year exceeds, in the aggregate, $500,000?

No Yes
---------

Have you provided or will you provide a statement that identifies those notional principal contracts from which the income is not effectively connected with the conduct of a trade or business in the united states?

No Yes
--------

a tiez sa v jednom dokumente (www.optionsxpress.eu/downloads/opxs_w-8ben_instructions.pdf) pise toto,
hned v uvode:

Foreign persons are subject to U.S. income includes:
tax at a 30% rate on income they receive from U.S. • Broker proceeds.
sources that consists of:........

mam to chapat tak ze v pripade prijmu sa plati U.S. 30% dan?

dakujem za informacie

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobry den, taky bych se rada zeptat na zkusenosti s oteviranim uctu pres IQtrade. V postupu je napsano, abych vyplnila dotaznik, poslala OP a napr.vypis z uctu a pak mi prijde cislo uctu s instrukcema, jak tam poslat penize. No priznam se, nechce se mi posilat penize jen tak na nejaky ucet.
Nebali jste se toho?
Dekuji, Petra

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj Lada,
...mal si osobnú skusenosť s IQ Trade či už pozitívnu,alebo negatívnu?
O čo je nevyhodnejšie mať učet cez IQ Trade, ako cez IB?
Vďaka moc...

yax Napsal:
-------------------------------------------------------
> PetraSR:
>
> postup je vsude stejny; po uzavreti smlouvy
> posilas penize.
> A jeden dotaz, proc chces otevrit ucet pres
> IQtrade a proc ne primo u brokera?
>
> Lada
>


Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...