Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Broker pro opce


regis

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 417
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 3 týdny později...

Tak teda komu všemu už nejde v TOS ani demo login??

Přestalo fungovat asi 19. září myslím? Zřejmě se to týká jen nás, co si otevřeli demo účet u TOS nedávno,že?

Na live supportu jsem se dozvěděl:

"Sperez: Thank you for your patience. Please log in at www.thinkorswim.com and select "Finish opening/Manage my accounts" and then complete the 2nd step of registration. When you get to the 3rd step, try again to log into papermoney
BeAr: Is there any possibily that it will works without these steps?
Sperez: No
Sperez: This is why you cannot access this
"

už jsem u 4. kroku(povymýšlel jsem si social security a další věci) a lognout mi stejně nejde...

Jediné co funguje je "live trading" login, takže aspoň na nějaké simulace, analýzy a backtest - ale pohodlný paper v TOS už asi bohužel ne? :S

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Este raz a naposledy. Prave som si opat zalozil uz 2. demo ucet (jeden vcera a jeden dnes) u TOS a nemam ziadny problem ho pouzivat. POstup:
- zalozil som si novy email (aby som nemal ziadne prepojenie na svoj real ucet)
- presiel som len 1. krok registracneho procesu
- nalogoval som sa do svojej mail schranky, potvrdil e-mail adresu kliknutim na tlacitko verify email v sprave od TOS a zadanim hesla
- pustil TOS platformu zadal nove prihlasovacie udaje a nalogoval som sa ako na paper tak na live rezim.

Fakt netusim, co stale riesite.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj fubu,

co pořád řešíme ? No, to je jednoduché.
Kroky které provádíš: nová registrace apod. jsou OK, ale jen do té doby dokud nechceš program ( v demo verzi ) nainstalovat. To už tě prostě dál nepustí. Nenaloguješ se ani s novými údaji na NOVOU email adresu.
To vše jsem vyzkoušela. Tobě to jde zřejmě proto, že máš i live licenci a je zakořeněna v tvém PC.
Nevím.

Díky ahoj

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pro jistotu jsem po nějaké době opět spustil TOS a po aktualizaci bez problémů naběhl. Mám jen zaregistrované demo po ten krok, který byl pro demo požadován.
Co znamená že program dál nepustí? Při logování se? To nemá nic společného s instalací.
Pokud je problém s instalací samotnou, spíš to chce zkontrolovat korektnost odinstalování předchozí verze, instalaci javy atp.
Live licence zcela jistě není nijak spojena s PC, ale pouze s přihlašovacími údaji.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

..chybu...sry že spamuju další zprávou ale nevěděl jsem že po přiložení obrázku se zpráva odešle...

každopádně jak říkám, sekce livetrading naběhne, což mi rozum nebere...koukám že jsem si platformu stahoval 20.8. možná to odpovídá nějakému shareware využití po dobu 30 dnů, nevím jak dlouho to máš ty Andreo??

Samozřejmě ani reinstallace nepomáhá...
Tím, že demo nefunguje ani pro nový account, tak to musí mít ošetřeno asi nějakou IP nebo ještě něco zůstává třeba v registrech po odinstalaci....zas tolik se v tom nevyznám - zkusím v blízké době ještě třeba jiný počítač, či se připojit odjinud. Snad se to nějak vyřeší.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To polygon,

děkuji za příspěvek.
jelikož jsem se nemohla do programu přihlásit, poradili mi ze support TOS odinstalovat program, poté se nově zaregistrovat a program opět nainstalovat. To vše bylo OK až do té instalace, kde se mne to zeptalo na heslo + jméno a po kliknutí jsem se už dále nedostala. Explorer hlásí neznámou chybu a stránka nelze zobrazit. Tak jsem zkusila instalaci z linku na finančníku ( do jiného počítače s jiným operačním systémem ) a úspěch byl stejný. Nevyznám se v instalaci javy apod. můžete mi poradit ?

děkuji andrea

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To majkll,

no tak počkej měsíc a třeba ti to za měsíc taky už nepůjde na tom novém účtu... nám to ze začátku normálně šlo a pak ze dne na den, bez jakékoliv výrazné změny to přestalo prostě fungovat...

takže zatím to je ta tvoje chyba mezi žídlí a klávesnicí u 3 uživatelů...jo to fakt dává smysl ... (td)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Stejně jako The_BeAr a Andrea mám stejný problém.
Demoverzi TOS používám asi půl roku a vždy bez problémů až od začátku tohoto týdne se nomohu nalogovat na paperverzi a to i po doplnění dalších dvou kroků v registraci jak uvádí The_BeAr a po přeinstalaci programu.
Live účet u TOS otevřený nemám ale je zvláštní, že mi nyní také jede jen Live verze s opožděnými daty 20 minut a paper verze se nedokáže připojit.
Používat live verzi pro demoúčely asi není dobrý nápad tak asi také zkontaktuji helpdesk. Jinak fakt nevím.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj,

To the BeAr: demo verzi jsem používala asi tři měsíce.
Majklle: jééé, co bych za to dala kdyby byla chyba opravdu mezi klávesnicí a židlí.
To by bylo fajn, TOS je naprosto perfektní, zvykla jsem si na něj a mrzelo by mě o něj přijít.
Budu dál pátrat kde je problém. Bránu firewall i antivir jsem vypnula a ani poté to nejelo.
Pokud na něco přijdu, dám vám vědět.

Díky Andrea

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...