Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: NinjaTrader - podrobný tutoriál k instalaci a zprovoznění programu


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 279
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 2 týdny později...

deziik:
můžeš použít data, která poskytuje přímo NT - jsou jen o 1 den zpožděná:
File > utilities > download...
a pak si je můžeš přehrát:
File > connect > Market replay connect ...

Dají se stáhnout pouze po jednom dni, ale pro jednoduchý BT, nebo paper to stačí. Byla i někde na internetu vychytávka, která umožňovala stažení více dní a snad i trhů najednou, ale nevím jestli to ještě, nebo vůbec funguje - nepoužíval jsem to - zkus pohledat.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 8 months later...

Zdravim,

nemohol by mi niekto dat radu - ktore su najvyhodnejsie DATA pre Ninjatrader. Dneska som sa dozvedela, ze uz neni mozne otvorit LIVE ucet s AMP - CQG. Tympadom, ma napadlo si priamo otvorit ucet a tahat data od Ninjatrader - ale neni to az tak cenovo vyhodne s porovnanim s AMP clearingom.

Taktiez komunikacia s account supportom, mi prijde cez email velmi zdlhava - zato s amp sa s nimi dalo LIVE chatovat. Neviem si predstavit ze bude treba zafundovat ucet aby som mohla obchodovat a budem cakat den az dva na email.

Napadlo ma prejst, na sierra chart - ale kedze na demo Ninjatrader verziu som si zvykla, nasla som si system a takisto strukturu mojich indikatorov ma to o cosi pribrzdi.

Dajte len vediet, ci niekto obchoduje intraday (napriklad Es mini 500) a ktore data taha, pripadne cez aky softwer obchoduje.

Dakujem :)
:)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim,

nemohol by mi niekto dat radu - ktore su najvyhodnejsie DATA pre Ninjatrader. Dneska som sa dozvedela, ze uz neni mozne otvorit LIVE ucet s AMP - CQG. Tympadom, ma napadlo si priamo otvorit ucet a tahat data od Ninjatrader - ale neni to az tak cenovo vyhodne s porovnanim s AMP clearingom.

Taktiez komunikacia s account supportom, mi prijde cez email velmi zdlhava - zato s amp sa s nimi dalo LIVE chatovat. Neviem si predstavit ze bude treba zafundovat ucet aby som mohla obchodovat a budem cakat den az dva na email.

Napadlo ma prejst, na sierra chart - ale kedze na demo Ninjatrader verziu som si zvykla, nasla som si system a takisto strukturu mojich indikatorov ma to o cosi pribrzdi.

Dajte len vediet, ci niekto obchoduje intraday (napriklad Es mini 500) a ktore data taha, pripadne cez aky softwer obchoduje.

dakujem

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 months later...
  • 4 týdny později...

×
×
  • Vytvořit...