Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: NinjaTrader - podrobný tutoriál k instalaci a zprovoznění programu


Doporučené příspěvky

> Jeicop
pouzij na teto strance nahore : Funkce :...Vyhledavani.. napis treba IB , klik a . . . listuj a listuj..
projed treba : www.financnik.cz/forum/read.php?4,385,page=1
jinak u IB muzes, stejne jako jinde, stahnout demo platformu i pred ostrym uctem..
- jo, budes potrebovat prohlizec treba ninja nebo sierra, nebudte liny a hledejte,
vsechno je tady ve vlaknech mnohokrat popsano a kdyz jste liny, bezte delat neco jineho..
taky muzete (doporucuji 4 z 5 traderu) absolvovat kurz financnika... :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...
  • Odpovědí 279
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravím všecjny čtenáře a zároveň poptávám pomoc od zkušených. Jde o to že jsem si stáhl Ninja Trader, nainstaloval. To vše proběhlo v pořádku. Po zvažování jsem se rozhodl registraci u Mirus Futures Zen-Fire (free account) po regisraci na MF mi na email přišlo: Zen-Fire Username: xxxxxxxx@sim.com Zen-Fire Password: demoxxx pokud se vydám podle návodu zde na finančníkovi a zadám tyto udaje do Ninja Traderu/Tools/Account Connections/ a vyplním do pole Username a Password výše uvedené údaje napíše mi to tento chybný výkaz.

17834

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Popisovaný problém nemožnosti připojit se na data od Zen-Fire jsem řešil taky. Věděl jsem, že jsem všechno nastavil správně a tudíž chyba nebude mezi klávesnicí a židlí. Každý den jsem se zkoušel připojit na Zen-Fire a po asi pěti dnech se to chytlo. Z mojí zkušenosti usuzuji, že v tom má bordel buď poskytovatel internetu, nebo Zen-Fire.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Zdravim. Som zaciatocnik a akurat som vo faze kedy skusam nahodit soft. Avsak nejaki mi to nejde. Skusil som: Pekne podla navodu na opentick, pak som presiel diskusiu a zistil ze tohle uz nefunguje a treba stiahnut zenfire. Tak som zadal stranku zenfire-demo-registroval som sa. Na mail mi prislo meno a heslo.Nainstaloval som si NJ pak som vlozil licencny kluc, restartoval program. Pak som dal Tools, acc conection.... a pripojil som data od ZenFire. Pak ale ked dam File, Connect a vyberiem ZenFire tak mi vyhodi tohle:

18436

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jiri S.

Jak to myslis? Dneska som presiel znova cele diskusie. Preinstaloval som program, zadaval vsetko (mena, hesla, license key) rucke, vypinal, zapinal firewall aj na antiviraku aj windovsacky ale program stejne vyhadzuje to iste blbe okno :(

Neviem jak mam chapat tvoj dotaz. Jestli ide len o bezny ,,vypadok,, alebo ako to je?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

peto580:

ano, toto se tu řeší skoro každý týden..o víkendu je skutečně velká pravděpodobnost, když vám Zen-Fire nefunguje, že jde o údržbu a chyba u vás není..tj. lepší počkat do pondělka, než začít zběsile reinstalovat..ale zpravidla v neděli odpoledne již vše funguje ok..

michal

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jiří S., michal-administrator: obom velke DIK za pomoc. Nakoniec som to skusil este jednou a skusil som data od ZF cez MirusFutures a tradaaaa ono to ide. Uplna zaplava radosti. Avsak tedka nemam problem ide skor o moj chaos a typujem ze dotaz bude vypadat stupidne. Ale moc tomu nerozumiem. Tak teda: Prezrel som si diskusie a spojazdnil NJ, dalej som pozrel turtorialy na ,,nahodenie,,. Comu vsak nerozumiem su tie datumy.

18440

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Prispevok mi odoslalo skor takze dopisem. Tie datumy napr 03 14 tj - 14.3? -pak mam aky rok nastavit v kalendari a ktory den zaznacit ako posledny (END date?) Som z toho trosku jelen. Alebo 06 12 tj tak isto? Lebo presuniem to do lava. Pak dam vytvorit novy graf a tam treba nastavit pocest dni ktore chcem zobrazit a datum posledneho dna. A podla tycho datumov som mimo ako zobrazit historicke data.... Viem ze dotaz je pitomy ale budem skutocne vdacny za kazdu odpoved ktora mi to ulachci pochopit. Prikladam obr. toho nastavenia datumu.

18445

Link to comment
Sdílet pomocí služby

peto580:

moc nerozumím, na co se ptáte:-) začněme tím, že každý trh má určité "kontraktní měsíce". ty se nastavují v Instrument Manageru (váš první obrázek)..např. vámi zvolený trh TF má kontr. měsíce pro tento rok 03-12, 06-12, 09-12 a 12-12 (první číslo značí měsíc, druhé rok)..podrobnosti kontraktních měsíců si nastudujte pro váš trh, který si vyberete (odkdy do kdy se zpravidla obchodují atd.)...jakmile mám v Ins.Manageru přidán kontr. měsíc a trh, který chci, otevřu nový graf a vyberu tento trh s kontr. měsícem ve vašem druhém obrázku v levé části (to máte správě - TF 03-12, což je aktuálně obchodovaný kontr. měsíc)...no a End Date vpravo je den, od kterého chcete data načíst dozadu..tj. pokud zvolím 23.12.2012 tak se mi zobrazí i dnešní den..a Days to Load je počet dní, které chcete zpět do historie zobrazit..pokud dám 5, zobrazí se mi celkově v grafu 5 posledních dnů až do 23.12.2012..

michal

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Diky Michale!

Bol som zmateny ked som si rozroloval polozku datumy a svietilo napr 03 14... Myslene ako 3 mesiac roku 2014 ak to spravne chapem?

Teda inac, ako som to ja pochopil:

- Ak mam v NJ napriklad 6 12 (asi 6 mesic 2012 ??? z toho som docela zmateny ako to mam chapat)
- dal som END DATE 23.6.2011
- 5 minutvy graf
- DAYS TO LOAD: 20

a huraaaa graf je na svete. Avsak nechapem to cislo 06 12 co spominam hore...

Vopred dakujem za odpoved.

Peto

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim vsechny,

pouzivam NT a Zen-Fire nekolik mesicu k backetsovani a papertrainingu,
pouzivam jen free verzi s dobou platnosti 30dnu,pokazde si pak vyzadam jine prihlasovaci udaje v zen-fire,pokazde na jiny e-mail a jine jmeno.
Ze stejneho pocitace a stejneho internetoveho pripojeni to nejde bohuzel delat donekonecna.
Pokud nekdo potrebuje vice casu na bactesty a papertraining jako ja, myslel jsem ze bychom si tady mohli vymenovat a pouzivat : Username: paper7418
Password: 7403zfpass pro mesicni prihlaseni k datum v zen-fire.
Jinak pro bactestovani lze dobre pouzit v NT -Control Center -File-Connection-Kinetick(end of day)free,,tady je mozne si nechat zobrazit historicke dada.
Na zprovozneni a vyvolani hystorickych dat je na financniku.cz videotutorial,doporucuji zhlednout.
Me nefunguje mozna nekomu bude : Username: paper7417
Password: 7402zfpass
Pokud budete nekdo mit username a password ktery Vam nefunguje mozna nekumu jinemu bude.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

qwertop,
bojím se, že pokud víc lidí bude používat stejné zalogování, tak to za A dřív či později zen-fire típne za B, kdo příjde později odpojí toho, kdo se připojil dřív.....mě to aspoň zen-fire dělá, když se přepojuji mezi počítači. Jinak mi přijde lepší se domluvit s Mirem Sabem na AMP, ten ti umožní prodloužení dema s daty od zen-fire bezproblémů...viz vlákno AMP,
dobré obchody,
P.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...