Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: NinjaTrader - podrobný tutoriál k instalaci a zprovoznění programu


Doporučené příspěvky

  • 2 týdny později...
  • Odpovědí 279
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Dobry den , som novacik v oblasti tradingu zatial len v studijjnej faze a mam prvy problem , chcem nainstalovat ninja trader ale v clanku je stary odkaz ktory uz nefunguje tak som to skusal hladat na ich stranke , nainstaloval som ninjatrader 7 ale tam uz sa postupne nezhoduju kroky popisane v clanku teda hned v kroku ,, Napojení na InteractiveBrokers,, uz tam neni na spodu moznost ,,Historcal data,, ale tak isel som teda v nastaveni dalej , a tam odomna pyta,, User name,, a ,,Password,, . Pokial to nevyplnim nepusti ma to dalej ale ked tam davam meno aj heslo pise mi ze meno je invalid takze neviem ako dalej. V emaili ani inde mi neprislo ziadne logovacie meno ani heslo takze prosim poradte ak ma niekto odpoved , je mozne ze som nestiahol toho spravneho ninju co som mal :) . Dakujem a prajem vela uspechov .

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak som spravil demo ucet , prisiel my aj novy prihlasovaci kluc aj meno aj heslo ,, odinstaloval som ninjatrader a potom ho nainstaloval naspat , ale uz hned to naskoci a nepyta odomna ten kluc takze mi to nefunguje , aj som hladal v menu ninjatrader nasiel som aj ten kluc kde je prehodil som tam ten spravny ale nic , meno ani heslo nechce zobtar , neviem preco mi to hned naskoci ten ninja bez toho aby pytalo ten kluc.. skusim sa s tym este pohrat .

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Ahoj Sejno,

Chtěl bych se tě prosím zeptat jak si teda mohu nastavit CCI indikátor, tak jak jsi potřeboval ty. Tedy aby se nad nulovou linkou vykresloval zeleně a pod nulovou linkou červeně. Na supportu NT jsem to nenašel, kdyby jsi mi mohl aspoň poslat odkaz na ten support. Předem děkuji za odpověď. :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 5 týdnů později...

Dobrý den Peter,
připojení na data se dělá přes horní lištu, nabídka File -> Connect
Zde si můžete vybrat připojení i přes Yahoo a objeví se zde i připojení k real datům až si nějaké zařídíte (Zenfire, CQG, IQFeed...)

Doporučuji pročíst si toto vlákno, seznámit se s programem a jeho funkcemi (přes HELP), případně využít videotutoriály přímo od NT suportu na Youtube. Na všechny následné dotazy zde dostanete odpovědi ;-)

Ještě k Yahoo - budou to s největší pravděpodobností End Of Day data (stejně jako defaultně nabízený Google, Kinetick nebo External Data Feed) a proto vhodná maximálně pro backtest, nikoliv pro papertrading.

Hezký den
DrakJRT

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...
  • 2 months later...

Pokusil bych se sem napsat návod, snad někomu pomůže, mě to takhle fungovalo.

1) Registrace u Zen-Fire zen-fire.com/pages/demo/demo.html
vyberete platformu NinjaTrader, po otevření odkazu vyplníte registrační údaje. (Email důležitý REÁLNÝ protože na něj vám přijdou uživatelská data (Username, password) a také LICENČNÍ KLÍČ k NinjaTrader, ten je důležitý k propojení obou účtů.
2) V Emailu vám přijdou User Data a také odkaz na stažení NinjaTrader [bold]"Intall NinjaTrader and Start Your Zen-Fire Demo Now."[/bold] otevře se nové okno kde bude DOWNLOAD, který vás přesměruje na officiální stránky NinjaTrader.
3) Na těchto officiálních stránkách zadáte licenční klíč k NinjaTrader, který vám přišel v emailu v kroku 2. Vložíte a potvrdíte "Download NinjaTrader"
4) Instalace klasicky...
5) Po otevření programu po vás bude chtít vložit znovu licenční klíč, pokud ne, tak jsi jej zkontrolujte v (Help/Licence Key).
6) Nastavení připojení postupujte podle tohoto návodu. www.ninjatrader.com/ConnectionGuides/Zen-Fire-Connection-Guide.php

Jen jedna poznámka po vložení Username a Password NEZAŠKRTÁVEJTE Demo, nevím proč, ale když jsem to zaškrtl, nemohl jsem se připojit a pak když jsem to nechal nezaškrtlé už to šlo.

Snad vám to pomůže, nevím jak už podrobněji by to mělo být vysvětleno :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 months later...
  • 3 months later...

Dobrý den,
demo data přestal Zen-fire.com poskytovat. Na zen-fire.com/pages/demo/demo.html už není možná registrace a v novém NT7 ani není možnost propojení na Zen fire, pokud se dobře dívám.
Kdosi tady psal o možnosti použít free datat od www.micro-trends.co.uk
Má s tím někdo prosím zkušenosti?
nebo máte nějakou alternativu, jak dostat živá data zdarma pro papertrading do Ninji? Díky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 months later...

×
×
  • Vytvořit...