Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: NinjaTrader - podrobný tutoriál k instalaci a zprovoznění programu


Doporučené příspěvky

Ahoj všem,

dotaz rize předzačátečnický. V článku NinjaTrader - podrobný tutoriál k instalaci a zprovoznění programu, jsem se z praktické stránky zastavil na napojení na OpenTick. Na jejich stránkách jsem se registroval, přičemž mi do cesty nevstoupila žádná volba pro datafeed ECN ani CBOT E-minis. Jde mi především o samotné propojení NinjaTrader - Opentick. Ve okně "connection options" v řádku Provider nemám žádnou z pevných nabídek pro OpenTick. A tudíž mi poté nejdou otevřít grafy.
Našel by někdo z vás, úspěšných, odpověď? Děkuji!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 279
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 2 months later...

Zdravim s amaterskou otazkou ale cele doobedie s tym zapasim.

NJ mi neumoznuje pripojit sa na ZF data- vytvorila som si novu registraciu ale pise mi stale ze je nieco s pripojenim. Presne podla navodu a nic.

Pouzivam len simulovane data-dalsia moznost v NJ, no simulovane su faj len to zacina vzdy od prvej sviecky a musim to nechat bezat cely den aby som mala nieco na grafe.

Tak poradili by ste mi ako do NJ dostat aj nejake historicke data? (resp ked otvorim graf aby uz som bola v nejakom pohybe nie len od 1 sviecky) snad som vysvetlila dobre :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj.

Prečítaj si celý serial a všetky komentáre k tomu. Rieši sa to tam. Ja som s tým bojoval tak isto ale úspešne. Jenomže data mám resp. mal som z Mirus Futures (na mesiac) ale to je všetko v diskusiách pod turtorialmi... Ako ďalej po uplinutí mesačnej lehoty to neviem pretože moj trading bohužiaľ padol kôli škole dočasne.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

oousha,

snad ti to pomoze,
otvor NT7 -control center-file-connect-Kinetick end off day(free) -dole v lavom rohu sa objavi zeleny obdlznik,ze si pripojena.
dalej : file-new chart- z okna si zvolis trh ktory chces dvojkliknutim(pozor na mesiace ktore sa obchoduju napr.YM 3-11,YM 6-11,YM 9-11,YM 12-11)
Ked to nemas v lavom okne musis si tam pridat trh ktory chces cez : tools-instrument manager-vpravo su trhy a sipkou do lava si to presunies.
potom : file -new-chart-YM 12-11-v pravom okne zvolis -value ,napr.5 (min)- days of load,napr.90(dni) -end date -musi byt 31.12.2011 lebo mas YM 12-11(12sty mesiac roku 2011)
dole vpravo- load the folowing chart- ak mas nastavene co mas mat na screan shotu,napr nejake EMA,CCI...
potvrdis OK a mas zobrazene historicke data na YM za oktober,november,december r.2011
Odporucam hned prerolovat graf do lava a posuvat postupne sipkou do prava aby si nevidela graf napravo a mozes backtestovat.
vela stastia.
qwertop

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Vlastne v "defaulte" su nejake komodity, nevedel som co predstavuju tie skratky, ale uz som to zistil za pomoci instrument managera, ze sa daju aj pridavat aj odoberat + zaroven tam musim davat s akym datumom to chcem. Trochu som googil, ze preco nejdu zobrazit tie minutove data, tak asi to uz zrusili. Tu som nasiel odpoved: www.ninjatrader.com/support/forum/showthread.php?t=50413
Je to dost skoda, mate nejake napady, ako inac mozem trenovat day trading?
Dakujem

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 months later...

Zdravím všechny tradery, chtěl bych vás poprosit o radu:

Mám Ninja Trader 7 a chtěl bych si upravit indikátor CCI, aby se mi vykreslovaly linky (plots) indikátoru, když budou nad nulovou linkou tak zeleně a když pod nulovou linkou tak červeně. Zatím mi to jde pouze v jedné barvě.

Vím, že se to tady před několika lety řešilo, nicméně odkaz na link již není funkční a na zasahování do scriptu si netroufám.

Neměl byste někdo tip, nebo odkaz jak na to?, díky..

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 months later...

Zdravim vsechny,
mam dotaz ohledne propojeni NT s daty od IB. Dneska mi poslali, že je účet fundovaný, tak jsem si chtěl propojit data.
Moje kroky jsou následující
1. Otevřu TWS
2. Otevřu NT, connection IB které jsem si vytvořil
v tuhle chvíli, se přihlásím a platforma se připojuje, ale po chvíli vyskočí zase okno s log in hláškou a musim zadat znova heslo a tak se to opakuje pořád dokola.
V API mám nastavenu Enable Active X. to jsem našel v této diskusi od uživatele Gloomer, ale pořád nic. Rád bych začal paper, tak pokud má někdo nápad co s tím budu vděčný za rady a tipy
Dík
Jirka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Giorgio83:

Většinou je to způsobeno zablokovaným spojením z programu NT do TWS. Doporučuju ověřit, že IP spojení mezi NT a TWS neblokuje interní Firewall - přidat NT a Javu (TWS běží pod ní) do povolených programů. Navrhuju také zkusit změnit ve vlastnostech spojení v NT IP adresu pro připojení z výchozí adresy localhost=127.0.0.1 na skutečnou adresu PC.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Hugos:
Děkuju za rychlou odpověď, ale bohužel mi nepomohla. Ve firewallu mám Java i NT povolene. IP adresu jsem taky změnil a nic. Nedávno mi skončila Zen-Fire data zdarma a ty běhali úplně v pohodě. Taky když si zadám v TWS, že chci zobrazit data TF 03-13 tak mi to píše, že "no market data permission for TF" a je u toho hned link, který mě odkáže na můj účet u IB, kde se mi zobrazí nabídka na zakoupení dat za 75USD měsíčně. Takže zatim mě moc nepotěšily:-(

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...