Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: NinjaTrader - podrobný tutoriál k instalaci a zprovoznění programu


Doporučené příspěvky

zdravim,
man nainstalovany NT 7 a snazim sa v cci grafoch pre system finwin nastavit vykreslovanie grafu bars pod ZL na cerveno a nad ZL na zeleno-nedari ssa mi-nevie mi niekto poradit?
skusal som uz aj FinWinCCI indikátor pre Ninja Trader 6 od uzivatela lucinek zo zaciatku tejto diskusie,ale NT6 a NT7 nie su kompatibilne.
dik

mvo


Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...
  • Odpovědí 279
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Ahoj,
trochu valcim s nactenim dat ze Zenfire do NT :( . Postupoval jsem podle videotutorialu. Nicmene po vyplneni osobnich udaju na strankach ZF mi neprisel zadny e-mail ani prihlasovaci udaje a navic mi to hodilo hlasku ze jsem uz z tehle IP adresy, mejlu nebo MAC aresy uz registraci udelal. Predtim jsem si akorat instaloval NT ale ne ze stranek ZF. Prisel mi license key, to vse probehlo v poradku.

Poradi nekdo jak dal?


prede dekuji

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Dobrý den,

také jsem si zkušebně nainstaloval NT7, ale jak zde již bylo zmíněno, bohužel bezplatný zdroj dat Opentick neexistuje a ZenFire mi také píše, že jsem již registraci provedl, ikdyž neprovedl. Jaký je další postup? Je vůvec možné nějak zkušebně obchodovat zadarmo a naučit se tak základy? Jsem naprostý začátečník a nemohu si dovolit platit ani program a ni data. Pokud někdo používáte jiný bezplatný zdroj zpožděných a historických dat, dejte zde prosím vědět.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak musím svůj příspěvek poněkud poopravit, protože jsem si hned nevšiml, že na jednu část mé otázky zde odpověď již je. SKutečně se při registraci na Zen-firu může stát, že není možno použít ČESKOU mailovou doménu a skutečně stačí zadat registraci například na gmailu. Jinak ale můj dotaz stejně platí. Máte-li někdo tip na další bezplatné testovací zdroje dat, prosím podělte se.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 months later...

filipk2:

kdyby jsi dal link nebo printscreen, bylo by to jasnejsi, takze: U prilezitosti uvedeni Windows 7 SP1 spolecnost NT oznamila, ze W7 SP1 bude podporovano pouze od verze NT 7.0.1000.3, starsi verze NT nebudou fungovat. Pokud uzivas starsi OS, uzivej verzi NT jakou uznas za vhodne a sezenes...

Karel

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 months later...

Ahoj. Přijdu si s tímto dotazem trošku trapně, ale potřeboval bych poradit, jak dostat nějaký grafy do NT. Nemám ješe účet u žádného Brokera a právě jsem si NT nainstaloval. V článku se píše o bezplatných datech od OpenTick, já ve verzi 7.0 NT mám Kinetick (free). PO připojení ke kineticku když dám new-chart - vyberu si nějký graf z nabídky a dám open, tak se mi žádný graf nezobrazí. jen prázdé okno. Netušíte co s tím, případně kde vzít nějaká data pro úplný začátek?
Díky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

Ahoj,
jsem začínající Trader....chci se věnovat spíše pozičnímu obchodování, ale to ted enní až tak podstatné.
Chci se zeptat ohledně Software/IB. Když si založím účet na IB, dostanu automaticky i nějakou plattformu, že?
Jsou v IB obsaženy potřebné Indikátory, patterny a další části technické analýzy nebo budu ještě potřebovat i NinjaTrader...je to nějak propojené?

Děkuji zkušenějším traderům za odpověď a pomoc

Mějte se

Jakub :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj všem,
jsem naprostej nováček a zatim si spíš čtu než reálně obchoduju podle tutoriálu jsem si nainstaloval NT ale jako už mnozí z vás bojuju s daty Opentick už nejde a ZF je jen na třicet dni. Našel jsem alternativu rychle nainstalovaný, data se zdají kvalitní v reálném čase vše zdarma.
www.micro-trends.co.uk
Zajímal by mě váš názor jak kvalitní to je a co si otom myslíte moje angličtina neni nic moc ale myslim, že to je zdarma.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Čaute som nováčik v obchodovaní a mám jednu otázku ohladom inštalácie programu Ninjatrader. Program som si stiahol na plochu, otvoril a keď som chcel načítať data z OneTick sa mi vyskytol problem. V prvom kroku je tabuľka connection options a tam som zadal connection name: OneTick a pod tím je Provider kde nastal problém pre mňa. Neviem tam nájsť OneTick data. Najbližšie čo sa podobá tomu je tam Kinetick.

Ak by ste mi vedeli poradiť čo mám vybrať z tých možností budem Vám vďačný :).

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...