Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: NinjaTrader - podrobný tutoriál k instalaci a zprovoznění programu


Doporučené příspěvky

  • 4 týdny později...
  • Odpovědí 279
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravím všechny,

mohl by mi někdo zkušenější a znalejší poradit, zda-li Ninja Trader běží na operačním systému Mac OS X Snow Leopard, předpokládám že u Windows 7 není žádný problém. Bohužel jsem nenašel více info než zde: www.ninjatrader.com/webnew/support_installationguide.htm
Za každou radu budu velice vděčný.

Děkuji

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Dobrý den, mohl by mi někdo pomoci, tento problém jsem nenašel. Nainstaloval jsem si NT a potom jsem se zkoušel přihlásit k datům zen-fire a hlásí mi to, že už mám verzi staženou a nedá mi to přihlašovací jméno ani heslo. Jak se mám připojit k datům? Zkoušel jsem zadat jinou adresu, ale hlásí to duplikát.
Děkuji za pomoc.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Problém jde vyřešit instalací Woken do tvého Macka. Nejlepe přes Booth Camp. Spustíš aplikaci (třeba přes spotlight), rozdělíš disk a naistaluješ Win. Po instalaci vložíš do mechaniky instlační cd OS X pro instalaci driverů. Přepínání mezi OSx a Win jde po restaru kteréhokoli systému - podržet klávesu option.

Je to trochu barbarské, ale po hledání informací o SF na OsX jsem usoudil, že je to nejlepší varianta. Win používám pouze na trading. Vedu jsi v něma všecky záznamy apod.

Ahoj!!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj, Myslim ze mam seriozny problem na ktory tu zatial neexistuje odpoved. Doteraz som backtestoval TF 12-09 v NT6.5+ZenFire demo a pohoda. Bohuzial som musel preinstalovat Windows 7 64bit a mam problem. Ihned po spusteni to na mna vyhukne ze TF 12-09 not found in database. Stlacim OK. Zadam login a heslo pre Zen Fire, dam connect. Connection estamblished! Svieti zelene vpravo dole. Bohuzial to je vsetko, nech dam otvorit akykolvek instrument, nic sa nenatahuje, nic sa neobjavi, mozno po 10min mi to vypise ze TF 03-10 ICE/Nybot not found. ABOSLUTNE nerozumiem, kedze pred tym som nemal jediny problem. Myslim ze som na nic nezabudol a .NET framework mam aktualizovany. Ma niekto ponatie o co ide? Vdaka.

13769

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Lucínek: řešení nad kterým jsem dlouho přemýšlel, ale bohužel bez úspěchu. Když jsem použil Tvůj odkaz a chtěl provést 'Compile', vždy tam na mě vyskočí hláška o chybách... (viz. screenshot). Nevíš prosím jestli a jak nedostatky odstranit, aby se to dalo použít? Vypadá to totiž moc pěkně. Děkuji

13781

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 months later...
  • 3 týdny později...

ahoj :)
potřeboval bych prosím poradit, chtěl jsem si nainstalovat do počítače NT a postupoval jsem přesně podle postupu a vše fungovalo až do načtení dat ..... když nahoře vlevo kliknu na file -> connect -> opentick zobrazí se mi tabulka a v ní je Login failed:Cannot connect to the server (2003) ... vůbec nevím co s tim mám dělat ... můžete mi prosím napsat jak do programu načíst data ??

díky Radek :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

weiper Napsal:
-------------------------------------------------------
> ahoj
> potřeboval bych prosím poradit, chtěl jsem si
> nainstalovat do počítače NT a postupoval jsem
> přesně podle postupu a vše fungovalo až do načtení
> dat ..... když nahoře vlevo kliknu na file ->
> connect -> opentick zobrazí se mi tabulka a v
> ní je Login failed:Cannot connect to the server
> (2003) ... vůbec nevím co s tim mám dělat ...
> můžete mi prosím napsat jak do programu načíst
> data ??
>
> díky Radek :-)


Koukni na toto:
Videotutoriál: NinjaTrader a Zen-fire data - bezplatný komplet pro trénování intradenního obchodování

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Dobrý den,

dlouhodobě obchoduji s akciemi na pražské burze, ale v tomto roce jde všechno "na východ". Proto jsem se rozhodl k prvním pokusům s komoditami.

Podle vašeho návodu jsem naistaloval Ninja Trader v. 7.0.0.23 a Opentick. K mému podivení se ale neobjevila žádná komoditní data. S překvapením jsem zjistil, že se adresa opentick přeměrovala na fsn.net a dnes si mohu stahovat jakási videa a mám novou poštovní schránku.:(

Po menším googlení jsem našel rozloučení týmu Open tick s uživateli. Chtělo by to upravit návod v manuálu k instalaci Ninja Traderu, protože odkaz na Opentick už není platný.

Nevíte o jiném zdroji dat zdarma, který by se dal připojit pod Ninja Trader?

Dík. Lutak 12. 11. 2010

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Omlouvám se za dotaz, který se mi nyní jeví jako slabomyslný. Netušil jsem, že bych mohl najít hotovou odpověď v diskusním fóru, když základní článek doporučuje Opentick. Ten článek je zastaralý a to mě zmátlo. Příště budu více hledat i v diskusi, která je zde velice poučná.

Zdravím. Lutak :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...