Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: NinjaTrader a otevření grafu s historickými nebo realtime grafy


Doporučené příspěvky

To yax:
Díky za rady, všechno jsem to ještě několikrát prošel a možná jsem přišel na to, kde by mohl být zakopaný pes. Je to problém s definováním burzy příslušného trhu. Např. u trhu NQ jsem měl informaci, že je obchodován na CME, ale zde se mi nic nezobrazovalo, až jsem zadal GLOBEX což byla druhá informace o tomtéž trhu), pak mi tedy naskočil graf. Byl tento trh také přesunut na jinou burzu nebo kde by mohl být problém dvou rozdílných informací. Ptám se proto, že si chci v této pro mě dost spletité otázce udělat jasno. Děkuji za pomoc.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 167
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

lumik:

Globex je elektronicka burza, ktera je soucasti CME Group, coz je nejvetsi burza na svete. A pod Globexem jsou obchodovany mimo jine indexy NQ, YM, ES.
www.cmegroup.com/

Trh, ktery se presouval loni v zari, byl TF a ten se presunul z Globexu na ICE, coz je samostatna burza, ktera je konkurentem CME Group.
www.theice.com/

Jinak pokud si vyberes v NJ trh, tak on ti automaticky vybere burzu, na ktere se dany trh obchoduje. Takze v tom poli s burzou nic nemenit a grafy se ti budou nacitat bez problemu (samozrejme se musi nastavit jeste spravny kontrakt).

Lada

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 5 months later...

Přeji hezký den

Mohl by mi někdo poradit,jak se zaregistroval na Zen-Fire?Nevim,co dělám špatně,ale prostě mi to nejde.I když jedu podle instrukcí,tak mi to prostě nejde.Vyhodí mi to tohle :

- Our Records indicate that the email address used to sign up for a demo of NinjaTrader & Zen-Fire has already had a demo in the past 90 days. Live demo accounts are limited to one 30 day period per user.

-Jenže já tam ještě zaregistrovaný nebyl,tak nevim.

Předem děkuji za odpověď

Přeji mnoho úspěchu

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím všechny,

mám dotaz ohledně historických dat v Ninja traderu(nainstaloval jsem 7.0.0.14) a time frames. Aktivoval jsem si účet u zen-fire zobrazím si 3min. graf třeba na mini russel2000 a ten mi jde jen několik dní zpět. Jak se dostanu na starší grafy, popřípadě se lépe zorientuju na časové ose . Když si třeba změním zobrazení monthly nebo weekly tak je to to samé jen pár svíc a víc nic.
Jsem začátečník, tak se v tom moc neorientuju, díky za pomoc.¨
Dave :S

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Zdravím všechny
Mohl by mi někdo prosím poradit,jak se zobrazuje graf s daty které jsen si stáhnul z netu. Mám stažená data trhu 6E 06-10 rozbalená do složky C:\Documents and Settings\Lukáš\Dokumenty\NinjaTrader 6.5\db\data .Jak mám postupovat aby NT tyto data zobrazil v grafu popřípadě ještě lépe v grafu a playbackem.
Děkuji za pomoc.
Lukáš :S

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 8 months later...
  • 1 month later...
  • 3 months later...

Zdravicko. Snazim sa v NT 7 spojazdnit grafy podla navodu cez opentick ale nejde to :( v navode vypada program trochu inak je to zrejme 6.5, ale ja by som bol najradsej spojazdnit to v 7. Mam ucet na opentick-u ale ked ho chcem zadat do programu tak tam nemam moznost zvolit provider opentick, skusal som aj ostatne moznosti a s google to vyzera ze sa prihlasi, ale nepitalo to ani meno a ani heslo ??? ale v rohu pise v zelenom okne connected google. Som z toho vol. vie mi niekto poradit? vopred diky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 year later...

Dobrý den,

prosím o radu na můj hloupý dotaz. Pracuji v Ninjovi, kde jsem měla stanhuté data na backtest od ZenFire. Nyní jsem si otevřela účet u IB a chci začít papertradovat. Jsem v Ninjovi připojená na IB (vidím dole v zeleném rámečku), ale když chci otevřít graf nappř. YM, začnou se svíčky vykreslovat od chvíle připojení. Nejsem schopná dostat do grafu hist. data např. měsíc dozadu i když vše nastavím v Data Series. Prosím o radu.
Díky moc
Jarušák
Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...