Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: NinjaTrader a otevření grafu s historickými nebo realtime grafy


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 167
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Jarusak:
tak tam bude zrada - Ninja se nemůže dostat k historickým datům. Předpokládám, že kdo má IB za brokera a propojení v pořádku, tak to zešedlé nemá. Tady je potřeba poradit se s někým kdo má IB, nebo pak s jejich technickou podporou.

Na dotahování dat má Ninja k mání i Historical Data Manager v menu Tools a v něm záložku Download, tak to ještě zkusit tam.

Ninja ale hlásil, že na poslední verzi (release 11) by ti co mají IB aktualizovat neměli, tak jestli to není tím.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


Jiří, tak jsem zkusila i Historical manager a Download a zase nic. Zkusím teda technickou podporu. Každopádně moc díky za příspěvky a snahu najít řešení. Jsem teprve na začátku a podobnúskalí je hodně. I když tím si asi prochází každý, kdo začíná. Je fajn, že tyhle stránky existují a zkušenější můžou předat svoje postřehy a rady.
Díky Jarusak
Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 6 months later...
  • 3 months later...

Dobre ranko, neviem si rady,

V NJ dam [bold]Market reply[/bold] napr 5 dni, ale na [bold]grafe zacne vykreslovat od 1 usecky[/bold], nenacita cely sasovy ramec naraz. Uprimne som zufala lebo musim cakat +3h az NJ zakresli nejaky pohyb v ramci 3h.

Poradte mi ako nacitat free data napr 10 dni by nacital do grafu celych 10 dni nie len od prvej usecky zakresluje.

Dakujem

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 months later...

no_one:

jamkmile natáhnete data, ukládají se automaticky do databáze na vašem PC, stejně tak replay data.
A pokud si do grafu uděláte poznámku (šipku, linku, text, cokoliv...) a při vypínání NT dáte uložit pracovní plochu (workspace), tak se vám při dalším spuštění otevře posledně zobrazený graf i s poznámkami.

A to vše i bez připojení k internetu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...