Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: NinjaTrader a otevření grafu s historickými nebo realtime grafy


Doporučené příspěvky

boyo22,
zde je help k Ninjovi:
www.ninjatrader-support.com/HelpGuideV6/helpguide.html

Zvol Historical Data - Overview - zobrazí se ti tabulka s poskytovateli dat. Zde vidíš, že ZF nenabízí Historical Daily Data. Musíš si vybrat jiného poskytovatele, pokud chceš daily data a historii 2006, 2007.

U ZF to jde obejít, že např. pro denní graf zvolíš 1440 minutový ... ale moc do historie se stejně asi nedostaneš a pro weekly data už to nebude ani tak úplně OK...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 167
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravim,

mam jeden mensi dotaz ohladne grafov v NinjaTrader. Data ziskavam z demo uctu zenfire a skusam si papertrading. Tak mi napadlo ze si otvorim viac ako jeden graf. Otvoril som teda 4 grafy naraz (trhy: ES, EMD, NQ, YM) pekne som si to rozdelil na 4 casti na ploche a ako tak na ne pozeram tak som si vsimol ze vsetky grafy su skoro rovnake. Je toto mozne? Ceny su samozrejme ine ale priebeh grafov je skoro totozny. Ja nechapem ako mozu mat 4 rozne trhy rovnaky priebeh grafov. To su na seba nejak extremne naviazane alebo volaco rachlo? V com je problem?
dik za odpovede

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...
  • 2 týdny později...
  • 1 month later...

zdravím,

neviem si dať rady so spojazdnením playbacku... mám stiahnuté nahraté data z ninja.korthrun.net/ , konkrétne tieto, ktoré majú v description liste:

Entire Month of December 07

Instrument: ER2 12-07 / ER2 03-08 (rollover month)

Data broken up by day

dáta som skopíroval do adresáru /db/data ale keď sa pokúšam v NT otvoriť Market replay connection, žiadne okno sa mi neotvorí, ako by to bola mrva volba,

v com moze byt chyba?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 months later...

Dobrý den, snažím použít data od Zen-fire, ale mám problém při nastavování v tabulce Format data series. Když si chci stáhnout denní graf trhu ER2, zadám datum např. od 1.8.09 do 16.8.09, tak při naskočení stránky pro graf mám nahoře datum od 16.8.09 do 16.8.09 a pořád se to opakuje...při načítání minutových a kratších grafů se mi načítají grafy podle aktuálního času...něco dělám očividně špatně, ale nemůžu přijít na to, co to je...prosím tedy o radu. Děkuji.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

dobrý den,

testuju demo NJ data od zen fire,a ale dneska mi to celý den hází hlášlu:

Login failed: Pleas check your account connection parametres and your internet connection.

Věc je taková ,že jsme doma nebyl asi 4 dny, a nic s tím nedělal, a ted mi to hází toto. A já nemůžu testovat.
Je demo nějak čaově omezeno? a pokud ano, dá se to něja obejít...jen testuju, ALE NEJDE MI OTEVŘÍT NOVÝ GRAF :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Luky: Demo je časově omezeno. Píší myslím že 30 dní, ale připadá mi, že je to o něco více. Musíš se zaregistrovat na [bold] jiný mail.[/bold] Všechny ostatní údaje můžou být stejné. Ten první mail můžeš použít za 90 dní. Takže ti stači rotovat 3 mail adresy.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...
  • 1 month later...

To: Michal-administrator
Dobrý den, včera jsem se dotazoval v jiném vláknu, jak se dostat v NT k historickým datům trhu NQ, který je zde předdefinován, ale nemůžu ho zobrazit. Když se snažím tento zobrazit, hlásí mi to: Error on loading chart data for NQ 06-09 Nasdaq. NT server does not support this instrument, no data available. Při otvírání postupuji stejně jako u TF, který otevřu bez problému. Zkrátka, u některých zde definovaných trhů data zobrazím, u některých ne. Moje otázka tedy zní, zda má NT předdefinovány i trhy, ke kterým nejde od ZF čerpat data. Nebo dělám já nějakou chybu, že toho nemůžu docílit? Zase si ale říkám, že kdybych dělal něco špatně, nedostal bych se k historickým datům žádných trhů. Za případnou pomoc moc děkuji.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

lumik: jednoduchy sled 2 kroku - 1. navolit kontrakt v instrument manageru, 2. otevrit si graf. Viz obrazek. Pokud to nejde, tak je neco zadane spatne, napr. burza (Globex) nebo datumy. Lada P.S. jeste jsem zapomnel k te otazce - v NJ je predefinano hodne trhu v instrument manageru, ale ne kazdy broker dane trhy podporuje, takze k nim napr. zenfire neposkytuje data. Ale to neni priklad zakladnich americkych trhu vcetne NQ, je to priklad napr. asijskych indexu.

11462

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...