Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Zen-Fire - Mirus Futures


Lucínek

Doporučené příspěvky

Zdravím, chtěl jsem se zeptat, jestli vám po založení účtu u Mirusu přes Dorman trading případně RCG zaslali nějaké smluvní dokumenty, které oni podepsali a potvrdili založení účtu. Já jsem pouze dostal přihlašovací údaje od Perryho z Mirusu, ale to je bohužel asi jediná věc, kterou jsem od nich obdržel. Nechci být zbytečně paranoidní, ale přecejenom bych se cítil lépe, kdybych měl k dispozici nějaké dokumenty.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdar ve spolek.
Jen tak na půl oka se začínám zajímat o brokera.
Pokud vím jsou třeba 3 věci broker, zobrazovač grafů a data.
Jako zobrazovač grafů hodlám používat NinjaTrader, to mám jasné - (neznám nic lepšího)
Mám binec v datech, ty se musejí platit zvlášť ?, a zvlášť historická data ?
Momentálně používám demo Ninji + free data Zen-Fire, chtěl bych se zeptat, je možné ty free data Zen používat i pro placenou verzi Ninji ?

Děkuji

Link to comment
Sdílet pomocí služby

yax:

Já mám právě účet přes Dorman trading, ptal jsem se na RCG spíš z informativního hlediska, jestli to chodí stejně jako u Dormanu, pak by to v tom případě asi bylo "OK". Jsem z toho trochu překvapený, jelikož jsem si již dříve zakládal účet u českého brokera a tam mně posílali dokumenty a všelijaká potvrzení ohledně každé drobnosti, tady jsem vyplnil dva dokumenty, přes e-mail dostal přihlašovací údaje od pracovníka Mirus Futures a tím to skončilo :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj všichni,

už jsem dlouho na tomto vláknu nebyl............. :)

Mám dotaz na ty, kteří už řešili odeslání profitu z RCG na svůj účet do ČR. Já vím, už jsem se kdysi na to ptal, ale to byla jen polemika.
Pokud má někdo osobní zkušenost, budu rád, když se s námi o to podělí.

Předem děkuji

Jirka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jirko,

to chce hlavně klid. Klidně napiš svému brokerovi, ať ti popíše celý ten proces, koho máš požádat, jak dlouho to trvá než to zpracují atd. Aspoň to tady pak budeš moci dát a rozroste se ten manuál, který jsi svými dotazy v tohle vlákně vytvořil k založení účtu (třeba já podle něj jel a tak to pro mě bylo hladké a bez dotazů :)).

Já to taky nevím, ale teď je mi to uplně jedno. O výběr se začnu starat až v době, kdy vydělám dost, abych to co vyberu, mě stačilo na rok dopředu a já mohl přestat s prací - a zároveň aby mi na účtu zůstalo dost, abych se vešel s určitým počtem kontraktů pod 2% risku, jak to mám podle dlouhodobého finančního plánu. Ale to bude až za pár let.

Láďa

Link to comment
Sdílet pomocí služby

A jenom informace pro ty co by chteli zacit obchodovat mikro forexove kontrakty na CME, tak vsechy informace naleznete na techto strankach:

www.cmegroup.com/trading/fx/fx/forex-e-micros.html

A podle info od AJ Wusterfielda z Mirusu bude start obchodovani ted v pondeli 23.3. a Mirus je bude mit v nabidce a data pujdou od Zenfire. Coz si myslim, ze bude dobra alternativa pro ty co chteji zacit forex, protoze data budou z burzy, takze se nemusi obavat nejake manipulace s daty nebo natahovani spreadu, jak to delaji nejaky retailovy FX brokeri.

Lada

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...