Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Zen-Fire - Mirus Futures


Lucínek

Doporučené příspěvky

marko99999:

uz tady bylo par problemu s NJ, ale vzdycky to bylo na burze zadane spravne, akorat NJ ukazoval neco jineho. Takze to chce nepanikarit a restartovat a pak by se mel NJ znova chytit. S provedenim prikazu z NJ na burzu jeste nikdo problem nemel. Ja take ne. Proste zadny soft neni dokonaly.

Lada

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravim , nemam ziadnu skusenost s ZenFire a pravdu povediadz nechce sa mi citat celu tuto diskusii. Hladam niejaky free zdroj pre denne grafy (future : meny,zlato,ropa,obilniny) v ktorom je mozne si kreslit(TL,SR), ukladat to , s volume(neomeskanym o den ako napr. v TnT) a volume by price indikatorom..???? .Pomoze mi NinjaTrader + Zen-Fire ??? .Pokial ano tak demo je casovo obmedzené ???

Link to comment
Sdílet pomocí služby

RMKomodity: Prosím o reakci tebe, protože jsi to tu vysvětloval, jinak samozřejmě kohokoliv jiného. Převáděl jsem peníze k RCG do Londýna v Eurech a snažil jsem se udělat vše proto, aby se jednalo o tzv. SEPA převod, který je skutečně za pouhých nějakých 250,- Kč nebo tak nějak. Podmínkami SEPA převodu je mít IBAN, mít BIC (SWIFT) a zpoplatnění SHA. IBAN sem zadal, SWIFT taky, ale u toho SHA jsem asi udělal blbost. Zadal jsem "všechny poplatky hradí plátce" (přišlo mi to logický), což zřejmě SHA není (ten pokud se nepletu znamená, každý si hradí poplatky své bance). Takže poplatek za převod nebyl 250,- Kč, nýbrž 750,- Kč (jedná se o Poštovní spořitelnu alias ČSOB). Když tedy příště, až budu fundovat účet, zadám "každý hradí poplatky své bance" (= SHA), bude to již pravý SEPA převod a bude mě stát 250,- Kč. Zajímá mě ale, jak se k poplatkům postaví RCG, to mi je strhnou z došlých peněz nebo to "prostě zaplatí za mě"? ;-) Ty jsi psal v některém starším příspěvku, že jsi za převod platil 220,- Kč a žádné další popolatky nebyly, takže jsi musel zvolit SHA - strhla ti RCG něco? Díky za vysvětlení.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Prečítal som si toto vlákno a zdá sa mi MF ako vhodný broker pre intradenné obchodovanie. Ja by som mal ale záujem o pozičné obchodovanie, možno na začiatok s mini futures ako je mini soybeans a preto by som sa chcel opýtať tých čo už majú skúsenosť s demo účtom u MF, či tento broker v súčinnosti so Zen-Fire datami je rovnako vhodný aj pre pozičné obchodovanie.

Prípadne vám budem vďačný aj za tip na kvalitného brokera pre pozičné obchodovanie.

Ďakujem za váš názor.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...