Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Zen-Fire - Mirus Futures


Lucínek

Doporučené příspěvky

Zdravím, nedávno jsem si založil účet u Mirusu na futures, předplatil Ninju a už udělal prvních pár obchodů.
Chtěl jsem se zeptat, jestli někdo neví, proč se mi v Ninjovi nezobrazují všechny futures grafy?
Taky jestli jde v Ninjovi někde nastavit, aby bylo vidět můj stav na účtu, se kterým obchoduji přímo v chart traderu.
Obchoduji TF, ráno koukám po DAXu, ale chodím pozdě spát a chtěl jsem se zeptat, jestli někdo neobchoduje v noci a co? Jestli je nějakej mini Nikkei. Nechce se mi zobrazovat ani mini Hang Seng :( ...možná to je v nějakém nastavení, ale nevím si s tím vůbec rady...
Jak se liší margin na fullcontrakt a minikontrakt? ...vůbec se v těch jejich tabulkách nevyznám :( ...pokud bych chtěl zkusit 6E (protože 7E se mi vůbec nechce zobrazit), tak kolik je margin...

...ještě nevíte jestli neexistuje nějaké udělátko v Ninjovi na zobrazování vzdálenosti v $?
A jestli jde nějak nastavit, aby když graf projde například určitou hodnotou (nebo uzavřelo svíčku v range bar grafu), aby mně to udělalo nějaký zvukový signál? (ale aby to byl indikátor, ne strategie)

Fórum mám pročtené tam i zpět, tak doufám, že mi nenapíšete "hledej" :) (některé věci se tu už řešily, ale nebyly dořešeny)

Věřím, že takto uceleně to pomůže více lidem.

Moc díky za odpověď!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

2krakra:

Backtestoval jsem na můj vkus docela hodně EURUSD a TF, ale paper moc ne, nebaví mně u toho jen tak sedět a nic. Pro mně paper nemá smysl, nedá se to srovnat s live a proto je to pro mně ztráta času, ale to tu neřešme. Hodně mně pomohlo vlákno Gordona, z jeho screenů jsem se nejvíc naučil...

Dokázal bys mi odpovědět aspoň na nějaké otázky?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Brrr:

odpovim alespon na neco:
1)stav uctu by primo v chart traderu zobrazit nemel jit..
2)co se tyce konkretnich cen u mirus futures, zajima vas tato stranka:
www.mirusfutures.com/futurestrading_resources_margins.htm
zakladni intradenni margin je tedy 500 USD na kontrakt..pri drzeni pozice pres noc ale plati marginy stanovene prislusnou burzou..na ty se muzete prokliknout odkazy nize na strance (na niz vede odkaz)..
3)co se tyce moznosti obchodovani na asijskych trzich, chce to kontaktovat pprimo podporu mirus futures..

michal

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Brrr:
Minikontrakty máš tady www.financnik.cz/komodity/fin_obchod/mini-kontrakty-komodity.html

Jinak minikontrakt je je malá verze velkého kontraktu, menší margin, menší riziko, menší SL, menší PT.

Píšeš že neděláš paper, ale píšeš že koukáš DAX a TF.
Ty už obchoduješ live a nedělal jsi paper ?
Mohu se tě zeptat jaké máš výsledky ?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Lucinek:
papertraduju na RB a presne takovy RB predictor hledam uz delsi dobu, pze urcovat close dle range counteru v NT je pro me trochu matouci. Nenasel jsem to ani tady ve foru ani v indikatorech na NT foru, a nejsem schopny si to naprogarmovat sam. Kdyby ti nevadilo se o ten indikator podelit budu vdecny, kdyz ne tak preju hodne stesti.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

2 Lucínek:

Mně se právě jedná o indikátor, který udělá zvukový signál. Potřebuju u toho třeba něco dělat a v chopu mně u toho nebaví sedět a čekat na proražení...

A k tomu obchodování v noci se mi jednalo o Futures, mám totiž futures účet, kde nejde dělat FOREX...


2 krakra:

k těm minikontraktům... ...zajímalo mně, jaký je u Mirusu margin na 6E (plný kontakt EURO FX Futures), protože se v těch jejich tabulkách nevyznám... :( Jak už jsem psal E7 (mini kontakt EURO FX Futures) se mi nechce zobrazit v grafu.

a k tomu paperu... ...ano, nedělal jsem ho, opravdu pro mně nemá význam (když pominu seznámení se s platformou) Jedu rovnou LIVE od minulého týdne. Hraju už delší dobu poker a obchodování je poker v bleděmodrém, takže psychiku a monemanagement mám zvládnuté... A výsledky: po čtyřech obchodech jsem + $200. (2x break even, 1 ztráta a jeden zisk)



Link to comment
Sdílet pomocí služby

AND1, david.barta:
Je to ke stazeni tady: trade.lukostrelec.cz/RBNextOpenPrice.cs
Tohle je potreba ulozit do Documents and settings\uzivatel\dikumenty\Ninja Trader 6.5\bin\custom\indicator
Potom dat v menu Edit ninja script
otevrit tenhle soubor
dat kompilaci (tusim, ze klavesa F5)
a pak uz si jej pouze pridat do grafu ...
je tam jeste nejake nastaveni, o kolik se to ma nekam posunout atd.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...