Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Zen-Fire - Mirus Futures


Lucínek

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravím. Předně bych chtěl poděkovat všem, kteří zde jakýmkoli způsobem radí, jak založit učet u Mirusu. Ve středu jsem posílal peníze a dnes mi již přišel email o potvrzení. Zaplatil jsem si také pronájem Ninjy, ale nejsou mi jasné dvě věci.
1. Má mi přojít od Mirusu email s přihlašovacím jménem a heslem k Ninja Traderu?
2. Pokud chci obchodovat simulovaně, jak se do simulovaného modu přepnu?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Madra: Já sám jsem také začátečník a před pár dny jsem si zakládal účet, takže jsem rád, že ti mohu poradit :o)
1. Ano, příjde ti od tvého brokera. Mně tyto údaje přišly v mailu, kde mi broker potvrzoval, že peníze dorazily na účet.
2. Pokud chceš obchodovat simulovaně, Control Center - File - tady si zakřížkuj Global Simulation Mode.

Přeju hodně štěstí ;).

Link to comment
Sdílet pomocí služby

madra: jméno a heslo pro přístup na burzu dostaneš od MF. Pokud jsi ale platil za NT, pak ti musí přijít od NT nový licenční klíč, ten ti Mirus posílat nebude ...
Jinak v tom placeném NT se to přepíná jednoduše, volíš si účet a to buď některý ze SIM účtů (v placené verzi máš SIM účtů kolik chceš) nebo live účet.
Ale pokud chceš zatím obchodovat JENOM sim, tak sis NT kupovat(pronajímat) nemusel ...
L.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Nevím, jestli to tu už někdo nevysvětloval, ale kdyby někoho zajímalo, jak fungují převody mezi měnami v případě, že si u RCG povedete účet v EUR, peníze pošlete v rámci SEPA za 220,- do RCG pobočky v Londýně a pak budete obchodovat trhy v USA v USD (odpověd z MF):

All US product profit/loss, commissions, and exchange fees are calculated in USD. For example, if you fund in Euros (or local native currency), then your account balance will be held in that currency. All US exchange products profit/loss, commissions, and exchange fees will be calculated and converted at the daily interbank rate. The trading statement will display both the USD and native currency balances after conversion.

Byron (Mirus Futures)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

zdravim ,
mam jeden problem - zatial obchodujem na simulovanom ucte (papertrading). mal som par obchodov stratovych, nikdy nie vsak viac ako 200 USD. pred tymito ukonmi som mal na sim konte cca 5900 USD... po skonceni obchodov mi neslo dat dalsi prikaz. pozrem na ucet a tam vidim len 180 USD ! nesli dat preto, lebo to je male konto, to ani v reale nejde davat prikazy (ked margin je 500 USD). otazka teda - co sa stalo? jak to ze dva -200 USD obchody mi zozrali cele konto? ak sa mi toto stane v reali tak to je pekny pruser.
Dakujem.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

marko99999:

tak si nastav v tools-options-simulator castku dema zpatky na 5900 (initial cash).
V realu se toho bat nemusis, protoze tam je ti jedno, co ukazuje NJ, protoze o tvuj ucet se stara clearingova spolecnost, ucet mas u banky a jeho stav muzes kontrolovat pres webove rozhrani clearingove spolecnosti. A jen tam mimochodej NJ ukazuje taky stav tohoto uctu a ten je stejny s tim co mam na ucte v bance i po ztratach :).

Lada

Link to comment
Sdílet pomocí služby

no to je mi jasne, ale ked je to zadany prikaz a spravi to taketo nieco, tak taky prikaz posle aj banke a zas sa tu bavime o tom istom pruseri... inac paradoxne - ked som sa pozrel na list exekucii tak to vsetko sedelo ako som zadal, tak ja neviem,,, ja len dufam ze to nebude o.eb nejaky, lebo to by ma fakt mrzelo. myslim si ze je nejaka zrada v prikaze a to je uz vazna vec.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...