Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Zen-Fire - Mirus Futures


Lucínek

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

kuky969, Papez666,
pokud chcete používat Ninju pro poziční obchodování (denní grafy), myslím, že u Mirusu zrovna s denními grafy nepochodíte...
www.ninjatrader-support.com/HelpGuideV6/helpguide.html - pak Historical Data - Overview - a zde vidíte, kteří brokeři nebo poskytovatelé dat podporují Historical Daily Data s Ninjou...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Bolo tu už písané že grafy od Zen-Fire sa dajú použiť aj pre pozičné obchodovanie - neviem síce ako velmi sú vhodne na TA pre pozičné obchodovanie. Mám ešte otázku či cez MF viem robiť aj futures ako sú Sója, Cukor, Kukurica a ostatné. Ide mi o to či MF nie je vyložene broker pre elektronické trhy a keď nie je neviete aké má poplatky pre pitový trh? Pýtam sa preto pretože predpokladám že vy čo máte už demo alebo robíte obchody live tak asi viete čo všetko je možné cez nich obchodovať. Momentálne sa snažím špecifikovať brokera ktorý bude pre mňa vhodný - a pokiaľ mi poradíte tak sa možno nebudem musieť zdržovať otvorením Demo účtu u MF. Vopred ďakujem za info.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

zdravím všechny chtěla jsem se zeptat dneska jsem se prokousala založením účtu na RCG ale do kolonky kde se ptají na brookra jsem nic nevyplnila chci mirus futures a teď teda nevím jestli jsem se nějak neukvapila. jak to teda chápu já peníze pošlu na účet co je uvedený na stránkách www.mirusfutures.com/futures_trading_rcg_funding.htm a automaticky teda spadnu pod mirus futures nebo to musím nějak mirus futures oznámit. prostě teď vůbec nevím tento dotaz už tu někdo vznášel ale odpověď jsem nenašla. mohl by mně prosím někdo poradit. jitka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Papez666:

kdyz si grafy upravis aby byly jako denni (1440 minut), tak muzes obchodovat i pozicne a zadny zadrhel v TA nevidim. A pres MF lze obchodovat i zemedelske komodity, ale budou to asi elektronicke trhy. Pokud chces vedet komise a trhy, tak nejlepsi je obratit se primo na ne.

k:

tak napis na tu adresu newaccounts u RCG, ze tvuj introducing broker je Mirus Futures a ze si to zapomnela napsat do te aplikace a oni uz se stim nejak popasuji.

Lada


Link to comment
Sdílet pomocí služby

Papez666,
samozřejmě, že se dají grafy z Mirus použít i pro poziční obchodování (viz. např. nastavení na 1440 minut jak psal yax), ale Mirus nabízí historii myslím cca 1-1,5 roku zpět a pokud potřebuješ pro backtest data starší (nebo je vyžaduje tvůj OS), tak stejně u Mirusu nepochodíš a je třeba hledat data jinde. Ale samozřejmě obchodovat můžeš na Mirusu a data mít odjinud...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Papez666 Napsal:
-------------------------------------------------------
> Bolo tu už písané že grafy od Zen-Fire sa dajú
> použiť aj pre pozičné obchodovanie - neviem síce
> ako velmi sú vhodne na TA pre pozičné
> obchodovanie. Mám ešte otázku či cez MF viem robiť
> aj futures ako sú Sója, Cukor, Kukurica a ostatné.
> Ide mi o to či MF nie je vyložene broker pre
> elektronické trhy a keď nie je neviete aké má
> poplatky pre pitový trh? Pýtam sa preto pretože
> predpokladám že vy čo máte už demo alebo robíte
> obchody live tak asi viete čo všetko je možné cez
> nich obchodovať. Momentálne sa snažím špecifikovať
> brokera ktorý bude pre mňa vhodný - a pokiaľ mi
> poradíte tak sa možno nebudem musieť zdržovať
> otvorením Demo účtu u MF. Vopred ďakujem za info.

to Pape,
tak si mu napis. Ja jsem taky ted ve fazi hledani brokera. Napsal jsem si ve Wordu co me zajima, a potom jsem to hromadne odesilal k jednotlivym brokerum a jen cekal na odpovedi.
:)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

láďo děkuji už si to popasovali. akorát nevím jestli už to tady v diskusi proběhlo zaškrtla jsem kolonku že vidělávám míň než 25000 ročně a nedovolili mně otevřít účet. nakonec to dopadlo tak že z mirus futures mně psal AJ že si mám otevřít účet s manželem. takže při dalším vyplňování už jsme rovnou napsali brokera. ještě jednou díky jitka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník

Dobrý den, uvažuji o otevření účtu u Mirus Futures, ale nejsem si jistý smlouvou, přesněji řečeno se mi nezdá šestý bod Futures Customer Agreement, který zní takto:
[ital]Any property belonging to you or in which you have an interest, either individually or jointly with others, held by RCG or any of its subsidiaries or affiliates or carried in any of your sole or joint account(s) shall be subject to a general lien and security interest for the discharge of your obligations to RCG, wherever or however arising and without regard to whether or not RCG has made advances with respect to such property, and RCG is hereby authorized to sell and/or purchase any and all such property without notice to satisfy such general lien and security interest. You irrevocably appoint RCG as your attorney-in-fact with power of substitution to execute any documents for the perfection or registration of such general lien and security interest. [/ital]
Moje otázka zní: jedná se o standardní součást smlouvy? Nemohl by někdo z Vás volně přeložit o co se přesně jedná? Díky za odpověď.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Hezke odpoledne! Mel bych jeden dotaz. Vim, ze je to na me, ale presto bych rad slysel i nazory vas zkusenejsich.. Chystam se zakladat ucet u Mirusu. Clearing je jasny, chtel bych RCG a pro vetsi nabidku trhu. Stojim ted pred otazkou, kam poslat penize. Jestli do Chicaga nebo do Londyna. Obchodovat chci primarne americke indexy i kdyz pozdeji bych rad i Evropu. Nyni zvazuju vsechna pro a proti a snazim se i neco zjistit o samotnych bankach, u kterych bych mel veden ucet. Vim, ze je segregovany a ze i v pripade padu banky by se nemelo nic stat, ale rad bych si o nich zjistil nejake info. Jak je na tom BOA asi vsichni vi.. Ale zrovna o Bank of Montreal, ktera je vlastnikem Harris bank, toho moc nevim a ani nemuzu vygooglit. Mohli byste mi dat nejake echo? Nebo myslite, ze uz resim moc velky blbosti? Diky za kazdou radu i nazor!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...