Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Zen-Fire - Mirus Futures


Lucínek

Doporučené příspěvky

Zdravím kolegové,
už několik dní se nemůžu opakovaně připojit k Zen-fire. Dám Connect , mirus, dole vlevo naběhne Connecting - Zen -fire, a pak už nic.. Jakoby jim nešel server, nevím.. NJ + ZF používám víc jak rok a zatím se mi to nestalo:(
Zkusil jsem se dnes znova nově zaregistrovat a pořád se to tváří stejně..
Máte někdo podobný problém?

Filip

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravim vsetkych a prosim o radu. Idem LIVE od augusta a nikdy som do teraz nemal problem s platformou, ale vcera sa mi prvy krat stalo, ze som bol v obchode, zrazu mi to same od seba zatvorilo poziciu a upne mi to zamrzlo, vsetko som resetoval v NT, restartoval PC a potom to frcalo, no dnes sa mi stalo presne to iste, bol som v obchode a odrazu ma to opat vyhodilo, cele to zamrzlo a uz mi nepomohlo ani resetovanie databazy, instrumentov...nic!!! Som zufaly :( Stalo sa to niekomu niekedy, ako ste to riesili??????!!!!!!

DAKUJEM!!!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

zdravim trejderskou obec.
zvazuji fundovani do RCG v EUR.
par veci mi vsak neni jasnych a z Mirusem se porad nejak nemuzeme domluvit. zrejme kvuli moji
otresne anglictine :-)
kdyz zafunduju v eurech tak oni je nejak virtualne prevadeji na dolary, chapu spravne?
a to delaji kazdy den nebo jen jednou? a podle jakeho kurzu?
a kdyz vydelam nejake dolary ty zase prevadeji na eura?
a kdyz si chci nejake penize vybrat tak ukrojej z tech vydelanejch dolaru nebo z tech eur co jim poslu?

je mi jasny ze i kdyby se kurz menil podle forex paru EUR/USD(kterej se teda zrovna hejba spravnym smerem) tak na tom nevydelam, ale zase by me fundovani stalo 2 eura.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj Pavel K.,

No nechcel som to tu specifikovat, aby som nebol za blbca, ale tak sa zdoverim-casovym NEposunom v USA, teda aspon myslim, blbe co? Mal by som vediet kedy sa tam posuva cas....:) Broker mi zavrel poziciu automaticky z dovodu nedostatku penazi na ucte na to, aby som mohol drzat poziciu cez noc, je tam vyssi margin, aspon taky mail som od neho dostal...a v zapati, ako mi to zavrel, mi to cele zblblo, ako keby som stratil spojenie....je to divne...Proste som si skocil do obchodu okolo 21.00 h. slovenskeho casu, ako kedykolvek inokedy, len kad zrazu 21:15 h. mi to zavrelo :)

Nech sa dari (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj patricius,

Ak chces obchodovat europske trhy otvor si ucet v eurach, ak americke, otvor si ho v dolaroch, je to tak najvyhodnejsie! Ved logicky, ak pojdes do ameriky na nakupy, tiez nebudes platit eurami a v europe dolarmi ;) Mozes si vybrat v akej mene ho chces mat vedeny...

Prajem ti vela stastia pri prevadzani penazi(ja som s tym mal iste problemy, este ze mi robi v banke kamos ;) )

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ja som fundoval v eurach, aj ked budem obchovat US trhy, polatok ma vysiel 10 centov a na ucte vidim v dolaroch o stovku viac ako keby to som to menil u nas a posielal dolare, snad nebudem lutovat. Zatial som spokojny, komunikacia bezvadna a cele to trvalo asi tyzden. Vdaka vam som s fundovanim nemal ziadny problem. Diky Kotas, mal si pravdu, signature page staci iba podpisat.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím,
akorát si otvírám účet přes Dorman a zasekla jsem se na části, kde po mě chtějí vložit podpis z e-signature.
Co jsem se dívala, tak založení podpisu není zadarmo, asi 45 UDS. Má s tím někdo již nějakou zkušenost? Případně jestli se to dá u Dormana nějak obejít - naskenovat a poslat? Bohužel bez tohoto podpisu mě to nepustí dál ve vyplňování.
Díky předem za odpovědi.
Iva

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj Pavel K.,

Tak to mal stastie :) moj broker by mi to tiez nezavrel, keby som mal dostatocne mnozstvo penazi na ucte, vraj som tam nemal dost na nocny margin, je to divne, ze v noci je vyssi ako cez den, nie?! A to som tam mal okolo 3000 dolacov,je to zvlastne....ale dobre tak, aspon mi pripomenul, kedy zacina nocna seansa ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Mydlo SK: No zas tak zvlastni to neni. Protoze se da rict, ze za tu dobu uzavreni burzy se muze stat teoreticky cokoli, takze se pak muze stat, ze trh otevre velkym gapem a budes ve ztrate vyssi nez je velikost tveho uctu. On ale take nemel dost penez na ucte, naopak mel margin call asi 40000$. Proto nechapu, ze tobe pozici uzavreli a jemu ne. Take obchodoval pres Mirus futures. Jinak v dobe zavreni trhu plati marginy, ktere stanovuje burza.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...