Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Zen-Fire - Mirus Futures


Lucínek

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Ahoj, ja obchodujem z grafu a pouzivam ATM strategie s automatickym posunom par tickov pod BE.... V deme mi frcalo vsetko ako po masle, ale v live mi vypisovalo: GTCs must be submitted as limit or stop limit orders. Affected Order:
Sell/Buy 1 Market

Problem bol v tom, ze ked si kliknes v demu na ATM strategie, vyhodi ti okno, kde si ich nastavujes...a v okienku TIF mas automaticky nastaveny Day, ale v live si to musis stale rucne menit z Gtc na Day, aby si mohol zadavat prikaz ce Buy/Sell Market, aspon ja to mam tak a musim to tam za kazdym menit(aj vo vytvorenych a ulozenych ATM strategiach pre jednotlive patterny), nezostane mi to ulozene v systeme...Dnes som si skusil kvoli tomu kliknut, ci to uz pojde a stalo ma to par 10-tok dolarov, ale uz to frci ;)

p.s.: a co to GTC vlastne je? Preco je to tam automaticky nastavene, ked sa prepnem do LIVE? V deme som taketo prkotiny riesit nemusel :)

Dakujem, nech sa dari (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To nastaveni se tyka platnosti prikazy. GTC- znamena "good till canceled" prelozeno, prikaz je platny dokud ho nezrusis. Day je myslim je jasny. To uz jedes Live a neznas takove samozrejmosti? Nu, hodne stesti. ;)
Ja mam treba porad nastaveny Day a nemam proble s tim, ze by se mi to menilo samo na GTC. asi sis to tak musel ulozit. hlavne, ze ti to uz jede :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to hanslama:

Nemusim poznat vsetky skratky, aby som mohol ist live,nad grafmi som stravil 2 roky a dovolim si tvrdit, ze ich mam "nacitane" velmi dobre a myslim, zeto je dolezite, vediet, kedy vstupit a kedy vystupit z obchodu, alebo je dolezitejsie poznat vsetky skratky? V kazdom pripade dakujem za vysvetlenie a prajem vela uspechov

(tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Mydlo SK:
Ahoj, urcite nemusis znat vsechny zkratky (zase tolik ji podle meho nazoru neni), ale takove ty zakladni jsem si myslel, ze kazdy kdo se tradingu uz nejakou dobu venuje zna. Uprimne me to prekvapilo. Tady na financniku je hezky udelany slovnik
www.financnik.cz/wiki/glosar
kdyby jsi si jeste necim nebyl jisty. Mej se a preji hodne uspesnych obchodu Live. (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...