Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Zen-Fire - Mirus Futures


Lucínek

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Kolegové,
obchodujete někdo opce přes Mirus Futures? Na jejich stránkách je napsáno, že příkazy přijímají po telefonu 24 hodin. Tak by mě zajímala vaše zkušenost s opcemi u Mirusu.
A vůbec telefonický kontakt u Mirusu, používáte ho někdy? Je to složité i pro né příliš dobře anglicky hovořící? Zatím jsem si vystačil jen s emilem, kde bych předpokládal, že by se řízení opčních pozic po emilu dalo asi také, což by pro mě bylo jednodušší.

Dík za názor

Sup

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Hmm, tak to je tedy smutné... Zařídil jsem si účty u nové banky, abych mohl realizovat zahraniční platby všechno připravil na budoucí obchodování, ale... Ted jsem si dopsal s tím Tonym z Mirusu a dozvěděl se, že mě jejich Compliance nedovolí založit si účet, protože jsem před měsícem dal v práci výpověď a oni to takovému člověku nedovolí. Na jednu stranu chápu, proč to takhle dělají, na druhou stranu je to nesmysl. Vyplývá mi z toho, že pokud člověk nemá plat, tak nemá šanci na otevření účtu, alespoň u Mirusu.

Psal jsem mu ještě dotaz ohledně toho, když aktivně obchoduji, jestli příjem z obchodování lze brát jako "správný" příjem. Nicméně i tak jsem podle práva ČR nezaměstnaný, ale nevím jak by to bylo podle práva USA.

Nemáte s tím někdo zkušenost, co dělat? Kdo například obchodujete na plný úvazek? Otázka zřejmě i na autory tohoto diskuzního fora. Nechci se nějak vzdát, když jsem se do toho už pustil.

Předem moc děkuji

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj, myslím, že je celkem jedno, s kým komunikuješ, dle mého je spíš důležitější, zda ti odpoví na co se zeptáš. Na přátelské poplkání si myslím, že nemá nikdo z nich čas a ani bych to od něj neočekával. Samozřejmě, že pokud bych s ním měl komunikovat denně několikrát, bylo by to asi důležité hledisko, ovšem k tomu nemám důvod, protože vše co jsem potřeboval se vyřídilo v prvních 14-ti dnech a od té doby jsem mu psal 2x (za 3měsíce).

Tak hodně úspěchů s Anthonym a hlavně se zaměřit na to podstatné...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

paulus:

Jak jsem si tady pročítal celé vlákno, tak jsem narazil na ty print screeny a v tom jednom je o zaměstnání. Psal jsem tedy do Mirusu s tímhle dotazem. Všechno se naštěstí vyřešilo tak, že se tam dá zadat, že jsi investor a máš příjmy z toho a to jim poté stačí. Alespoň tak jsem to pochopil z komunikace s Tonym z Mirusu. Takže ted už se protloukám dokumentací k podpisu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak ještě sem napíšu moje zkušenosti s Tonym a založením účtu.

Komunikace dobrá, odovídá během chvíle. Od toho, co jsem odeslal údaje do RCG, se mi ozval za půl hodiny. Poté jsem mu poslal ještě jednou podpisový vzor, účet za telefon a ještě chtěl navíc scan řidičáku. A večer už mi psal, že mám účet založený a připravený k poslání peněz. Účet jsem začal zakládat někdy po obědě a měl jsem ho tedy založený během půl dne!!! (tu) Tak tomu říkám opravdu rychlost.

Ted se budu prát jako většina z vás s posíláním peněz, takže jdu zas pročítat příslušnou část tohohle vlákna.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj všichni,
pročetl jsem většinu tohoto vlákna,ale nenašel jsem odpověď.Má prosím někdo vláko,kde bych našel zkušenosti s německými brokery?Obchoduje někdo EUREX a německým brokerem,má někdo typ na nějakého ověřeného,který podporuje platformu NT s daty Zen-fire?
Za reakci kohokoli předem děkuji.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Dobrý den všem,
hlásím se k dalším registrovaným u Mirus futures přes RCG. Komunikace na výbornou (20 emailu :D). Jelikož jsem zakládal účet na právnickou osobu, tak sem se setkal s pár info které mě zdržely.
Rozdíl při zakládání na právnickou osobu:
kromě tedy jiného ale hodně podobného formuláře sem musel odezvdat notářsky ověřený překlad výpisu z obchodního rejstříku (původně po mě chtěli v RCG i přeloženou zakladatelskou smlouvu, což sem tedy testnul přeložením jedné strany výpisu z obchodního rejstříku - místo stran 20ceti a prošlo)
výpis z banky - osobně přeloženo, stačilo
zádrhel 1 - do kolonky titul jsem vypisoval Mr. :D což mi prostě nedošlo, takže je potřeba vyplnit - jednatel, vlastník atp
zádrhel 2 - do uvedeného čistého jmění jsem uvedl 25-50 tis dolarů, jenže při sečtení všech položek jsem se dostal nad 50tis, což mi z mirusu napsali že mám opravit. (komická záležitost - prosím upravte email na abcd a pošlete mi zpět email kde bude abcd)
Komunikace s AJ Wustefeld tedy špičková. Uvidíme co dál.....

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak jsem se zeptal na to obchodování opcí na Mirusu a jde to i po telefonu, ale doporučil mi platformu, ze které jdou obchodovat jak futures, tak opce. Je to Focus Trade Pro. K dispozici je demo, tak jsem si to zkusil. To je ale hnus... řekl bych, že by to obstálo tak před desti lety, ale tohle je spíš jen exekuční sw, o nějaké analýze si ten sw může nechat jen zdát. No TOS je mnohem lepší a OptionVue je úplně jiná třída. Ani jsem se poté, co jsem viděl demo neptal na cenu, zadarmo drahý.
Takže tudy cesta nevede, snad jedině si to vše připravit jinde a pak samotnou exekuci provést zde.

Sup.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Chci se zeptat ohledně spojení Mirusu a eSignalu do "strategického partnerství", jestli o tom něco více víte ( propagují to na svých stránkách) . Mám live účet o Mirusu tak se o to zajímám. Pokud jsem to dobře pochopil tak jde o spojení Zenfire dat s eSignal platformou, snad pro zákazníky zdarma.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobry vecer

machrhoumr: Dakujem za Vas prispevok. Tiez sa chystam zalozit ucent na pravnicku osobu a prosim o odpoved na par podotazok:
1. Ako ste mali formulovany predmet cinnosti vo vypise obchodneho registra tykajuci sa obchodovania?
2. Cez aku postovu spolocnost ste posielali overenu kopiu vypisu?
3. Ako dlho trvalo celkove zalozenie uctu?

Po uspesnom/neuspesnom zalozeni uctu sa urcite podelim o skusenost ak bude v niecom prinosom.
Dakujem pekne

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den Andrejso
K bodu jedna: postupujeme tak, ze provadime obchodovani na komoditnich trzich bez zivnostenskeho opravneni - takto prozatim doporuceno i poradcem (jak se uctuje, jak s timto bude poradce nakladat zatím neřešíme.) v pripade ze vznikne nejaka povinnost vlastnit specificky zivnostensky list, bude doplnen.


K bodu B: Váš dotaz je logický, nicméně RCG stačilo takto ověřeně přeloženou kopii nascanovat a poslat emailem.
K bodu C: Kdybych neudělal těch pár chyb, případně vlastnil již ověřenou kopii, tak téměř přes noc. Žádné zbytečné zdržování se nekonalo.

Hlavně pozor na jejich čisté jmění :D - v podstatě peníze vložené při zakládání společnosti (základní jmění) + peníze na bankovních účtech společnosti + investice v cenných papírech (zde bych řekl že tuto informaci si neověří, neověřují takže pokud se potřebujete dostat nad nějaký jejich limit je lepší uvést nějaké cenné papíry)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...