Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Zen-Fire - Mirus Futures


Lucínek

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravím všechny...

Nevím jak vám ostatním, ale v pátek jsem se normálně přihlásil k datům v NT, ale dnes v pondělí už to nešlo, zkoušel sem samozřejmně i novou registraci kvůli vypršení, ale při každém pokusu a že jich bylo více, mi psali na stránkách, že jde o duplicitní účet. Což mi připadá, jakoby kontrolovaly účty podle IP. Do teď jsem asi 10 měsíců normálně fungoval, tak, že jsem založil novou registraci. Dejte prosím vědět. Třeba je vážně chyba někde na mé straně. Děkuju

Link to comment
Sdílet pomocí služby

LUKY:

to je automaticke posouvani SL. Zacnu z prava. Prave pole je, pri jakem otevrenem profitu se ma posouvat SL, prostredni je jak casto se ma tato operace opakovat a vlevo je o kolik se ma posunout (vyplnuje se jako minus od profit trigger)

Priklad
Stop Loss: 15
Frequency: 10
Profit Trigger:20
Takze pri zisku 20 ticku ti posune SL 5 ticku nad vstup (20-15) a to se bude opakovat kazdych 10 ticku. Takze pri +30 se posune SL na +15, pri +40 se pousune SL na +25 atd.

Vice viz stranky NJ, tam je uplne vsechno:

www.ninjatrader-support.com/HelpGuideV6/helpguide.html?

Charts/Advanced Trade Management/Auto Trail

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pro všechny.....

Tak sem nad tím ještě chvíli dumal. Nejsem si 100% jist, ale vše tomu nasvědčuje, že je to skrze IP. Ikdyž sem mě vymazané cookies a všechny tempy, tak se mi nepodařilo vytvořit účet. Pak mě napadlo, že mám možnost internetu přes mobil. Tak sem se připojil a ejhle, podařilo se. Takže teď již jedu zase přes klasický drátový přenos jako do teď, jen jsem vytvořil novou registraci přes jiného poskytovatele, který mi poskytl jinou IP adresu. Určitě by to šlo i jiným způsobem, ale tenhle pro mě byl nejrychlejší. Snad až konečně založím živý účet, tak takové starosti odpadnou.
Třeba to někomu i v budoucnu, pokud se nezmnění politika udělování registrací, pomůže. :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Zdravim Vas

Prave som si otvoril Real učet cez Mirusov spolu s datami Zen- Fire a Ninja Trader (tu obmedzenu verziu). Lenze prave som zistil ze na obmedzenom NT nie su dostupne ATM strategie, tak mi nie je jasne ako mam zadavat PT a SL. Taktiez si mozem ci uz v Dome alebo v Chartoch preklikavat v kolonke account zo Sim01 na cislo mojho acc. Neviem na co to slúzi. Pls poradte mi.

Regard
Juraj

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Juraj:

abych vam odpovedel:
K tem PT a SL - co zkusit dat v grafu prave tlacitko mysi a vybrat si prikazy - pro PT treba limit a pro SL stop.
A preklikavani slouzi k nastaveni uctu - na Sim01 obchodujete demo, u cisla vaseho uctu obchodujete na tento ucet, tedy za vase penize.

A trochu mimo, doporucoval bych se s programem naucit poradne pracovat nez se pustite do realneho obchodovani. Tohle mi prijde fakt jako zaklad umet si nastavit aspon ucet, na ktery budu obchodovat a zadat si do nej prikazy.

Lada

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Lucínek Napsal:
-------------------------------------------------------
> Buďme upřímní - ona ta "free live" verze moc na
> live není ...

:) A tak nemusi to by tak jednoznacne. Zalezi jaky timeframe a jaky trh clovek jede. Ta free verze je v poho, pokud clovek vi kam a jakym tlacitkem kliknout a nejede vterinove grafy pro zisk 3 ticku. Ja treba jedu NQ trh, 1000V, SL 8-10ticku, PT 2-3x SL. Do obchodu vstupuji za limit nekdy za market. Vse ovladam z DOMu. V momente kdy jsem vyplnen, hned klikam prostrednim pod nebo nad trh a SL mam do vteriny v trhu. PT pouzivam jen ke konci obchodu a to ze nejde OCO vazba me netrapi, protoze v pripade vypadku je stejne drzena jen u me na PC.
Samozrejme je to asi pohodlnejsi pouzivat ATM, ale za pohodli se holt plati. :)

Jeste jsem chtel dodat, ze jedu s 1 kontraktem. U vice kontraktu uz je to asi nutnost tu licenci koupit, pokud clovek pouziva sofistikovanejsi metody vystupu. Na to me zkouseni to ale staci. Zatim se tak nejak porad placam na miste a sbiram zkusenosti :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...