Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Zen-Fire - Mirus Futures


Lucínek

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Z.L. prihlaseni do archive je naprosto stejne jako do RCG inquiry - jako username je cislo uctu, jako heslo je heslo, ktere sis vybral sam. Ja mel taky problem s prihlasenim v Google Chrome. Stranka se mi nezobrazovala cela, a i kdyz jsem zadaval spravne udaje, tak me to neprihlasilo. Chybela mi tam spodni cast, ktere zacina PLEASE REPORT ANY .... Tak jsem to zkusil v exploreru a bylo to bez problemu. Nevim, cim to bylo, ale pres explorer to funguje, tak mi to tak staci. Prikladam screen s uvodni strankou, jak by mela vypadat, jestli mas stejny problem jako ja. Jenom jako upozorneni, az se tam dostanes a budes neco stahovat, tak pro me to melo docela zmatene vyplnovani. Cislo uctu musis rozdelit na 2 casti - prvni 3. cisla z cisla uctu se vyplnuji jako office number a zbytek cisla uctu se pise do account number. Salesman number muzes nechat prazdne. Tak hodne zdaru. Lada

11071

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Omlouvam se, za tento mozna stupidní dotaz, ale jak dlouho se čeká po vyplnení u RCG te smršti otázek na nějakou odpoved, je-li tedy učet registrován. Už je to cca tyden, co jsem do odeslal a na jejich email newaccounts@rcgdirect.com jsem poslal potrebne naskenovane materialy (obcanka, ridicak a fakturu za elektrinu) a stale ani radka. No proste nic. Predem dekuji za odpoved.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj všem,

tak jsem u fáze otevírání účtu. Vše je v tomto vlákně pěkně popsané. Jen jsem myslel, že budu fundovat účet do Londýna a v USD, ale dnes mi přišlo toto:

Hello Milan,
If you want to fund a Euro account you can fund through the London Branch of Bank of America. All deposits for U.S. Dollar accounts must be sent to Harris Savings & Trust in the U.S. If you prefer to fund a Euro account, please use the wire instructions provided below. For a USD account, you must use the wire instructions I sent you in the previous email.

Takže pokud máte účty v Anglii, tak je máte všichni v EURech? Ještě by mě zajímalo, jak je to s převodem, zda se musí uvádět cílová měna, pokud budu peníze odesílat přes Mojebanka v KB... nebo se už automaticky peníze převedou na měnu, ve které je účet veden...?

díky moc všem za radu!

Milan

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...