Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Zen-Fire - Mirus Futures


Lucínek

Doporučené příspěvky

To marko:
Pokud mas RCG, tak na www.rcginquiry.com kliknes na polozku statements, pak vyber monthly, otevre se ti v .pdf, a to si pak ulozis na disk.
Jinak ten monthly statement je k dispozici prvniho nasl.mesice myslim.
Napr. vypis za listopad by tam mel byt ulozen do konce prosince.
PS: vyse zminenou stranku oteviram v exploreru, moje milovana opera mi ji jaksi nechce otevrit

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Ahoj

Kdyz se tak na to divam je to to same co vcera udelala Ninja mne. Jde o to ze sem obchodoval (demo) ukoncil sem obchody a dal sem hibernovat notebook. Pak asi za dve hodiny sem ho nahodil pripojil se na net a obchodoval sem dal. Tohle se opakovalo asi 3x za den a pak sem jeste mrknul na grafy a divam se ze mam obchody nasekane tesne za sebou a chybi tam kusy grafu presne v tech hodinach kdy sem mel vyply notebook. Proste to ninja slepila ksobe takze sem tam mel graf od 8:30 do 10:00 a hned a pak skok na 14:00 atd. Takze na konci dne byl graf dlouhy asi na 1/4obrazovky misto na celou. Kdyz sem potom restartoval ninju tak najednou byl graf tak jak ma byt. Takze predpokladam ze si stejne jako ja neukoncil Ninju. Podivej se dole na casy grafu na tom jednom tam mas skok o 3hodiny nebo nak tak. A nebo si v tu nemel funcni internet.. Nic jineho mne nenapada.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Nissmo, Lucinek

děkuju za radu, a hádám, že to bude tím. Jelikož jsem vypnul jen internet na noteboku, a dal to hibernizovat NJ nebyla vypnuta jen naskočilo dole červeneokno že není signál. Tak se pokusim to vždy vypnout cele, a pak to zase nahodim i s internetem.

Díky, snad to bude fungovat

Luky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jsem ve stavu vyplnování ,a zakládání učtu. Kombinace NJ, zen fire, mirus futures, a clearing přes Rosenthal.
Začal jsem vyplnovat elektronickou přahlášku nebo co to je, ale je tam asi 15 kroku, což není málo. Žádají tam udaje které ani nevím co znamenají..jako Number of Dependents..přeložit si to umím, ale nevím co tam mám zapsat za čísla.

Más tím někdo zkušenost nebo je někde help manuál? Jo,a pokud se někde snesla nějaká kritika nebo něco špatného na kombinaci kterou chci otevřít..tak se sní..:)

luky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobry den vsem zkusenejsim obchodnikum,

Chci si zalozit ucet, prave ted jsem ve stadiu vyplnovani formularu na RCG (je 15 prosince). Ted ale vaham, jestli nemam se zakladanim uctu jeste chvili pockat, teda presne pockat az po Vanocich a Novem Roku. Kdyz bych si mela zaplatit treba ten trimesicni licenci od Ninji, tak nevim jak je to z obchodovanim pres svatky. Nechci zbytecne ztratit mesic obchodovani, nebo take ztratit hned na zacatku, protoze konec prosince a zacatek ledna by mohly byt obchodne treba dost slabe ci nevyzpytatelne mesice.

Muze mi prosim nekdo napsat jeho nazor? Predem dekuji a hezke svatky.
Olganovolga

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím,

..já taky ted zakládám učet, respektivně včara jsem ho založil. Zatím šlo vše hladce. Dneska mi došel mail, že učet je ready pro fundování v eurech. Tudíž si nemyslím, že je špatné založit ted účet. Obchodovat budu až od ledna.
A licenci od NJ si kupuju hned po novem roce...takže učet si mužeš založit ted,a licenci koupit pak. Jinak dle backtestu byl leden skoro nejziskovější mesíc..asi tak.

luky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

zdravim,,,
ano to viem ze prislusny mesiac je k dispozicii monthly statements za posledny mesiac, tak napriklad cely december mame k dispozicii esacny vypis pre november. moja otazka a problem znie inac - ako teraz v decembri 2009 vyberem mesacne vypisi od juna 2009 do novembra 2009? obavam sa ze uz nijako :( som si veomy toho ze to je moja chyba, ale tak co uz,,, pojdem cez denne vypisy a nech sa uradnici aj poseru, ale mesacny je dobra vec...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...