Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Zen-Fire - Mirus Futures


Lucínek

Doporučené příspěvky

Barabašek Napsal:
-------------------------------------------------------
> dík za odpověd ono jeto i pro ostatní co budou
> zakládat účet

Sorry, nic proti tobě, ale zkus si nejdřív přečíst tohle vlákno. Měl jsi tady pár dotazů, které už tady byly zodpovězeny vícekrát, tak je zbytečné ptát se na ně pořád dokola. Ono těm ostatním moc nepomůže, když se vlákno bude zbytečně nafukovat. A k tomu příkazu - určitě tady ve vlákně jsou nejméně 2 screeny vyplněných příkazů, tak si je najdi a myslím, že tam odpověď najdeš.

Láďa

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Ahoj,

chtěl bych poděkovat všem přispěvovatelům v tomto vlákně a dodat odvahu dalším traderům, kteří budou chtít otevřít účet u Mirusu / RCG. Otvíral jsem účet poprvé a s informacemi z tohoto vlákna jsem nenarazil na žádný problém. Účet byl, včetně vyplňování formuláře, připraven k posláni peněz za 7 hodin (po výměně mailů s AJ, poslání výše zmíněných scanů dokumentů a vysvětlení mých příjmů na 3. straně Source of assets / Other / Self-employment - Technology).
Poslání peněz přes ČS/ Servis 24 bez problémů, na účtě RCG v Londýně byly druhý pracovní den. Na účet byla připsána celá odeslaná částka, příkaz byl SHA, poplatek 220 CZK, ale neošetřil jsem si kurz, někdo tady v diskuzi zmínil, že u REOLu dostal Střed. U ČS jsem dostal Prodej, což dělá rozdíl pár tisíc korun. ;)

Karel

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Používáte někdo Mirus + RCG na obchodování opcí? Zpět ve vlákně někdo psal že mu pro exekuci doporučili program Focus Trade Pro, ale na jejich stránkách jsem nic k tomu nenašel, (i google mlčí). Je pro opce potřeba zvlášt účet nebo lze opce obchodovat s účtenm kde obchoduji futures?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím :) jak rozumíte tady tomu " Zen-Fire datový zdroj (www.zen-fire.com) je zařazen při otevření účtu. Budete potřebovat NinjaTrader a můžete objednat plnou verzi svého softwaru pro kolem 60,00 dolarů za měsíc na www.ninjatrader.com. Mirus se nabízí bezplatnou verzi NinjaTrader, která zahrnuje obchodní DOM a plný grafů balíčku (lze ji umístit všechny typy zastávek a cílů ručně na bezplatnou verzi). Nicméně, bezplatná verze nemá moderní obchodní Management (ATM strategie) "

Budu moct zadávat přikazy přimo do grafu nebo jenom přes DOM? A ještě jeden dotaz zatím jsem používal ATM, ale na live ho momentálně kupovat nechci. tak jen pro upřesnění když zadám buy limit tak sell stop slouží jako stoploss a tak stejně by to měl být připadně na PT akorát že zbylý sell stop budu muset zavřít ručně pokud tomu správně rozumím :) díky za odpověd

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím :)

Napsal jsem svému brokerovi že chci mít učet v londýně a že ho chci mít v dolarech.
Napsal mi toto

Máte-li finanční prostředky účtu v USD, budete muset poslat na drát Harris Bank v Chicagu. Pokud plánujete posílat eur a chcete, aby váš účet v eurech, pak můžete posílat drát do Londýna.

To znamená že v londýně nemužu mít peníze v dolarech? Nebo musím mu napsat že budu posílat jinou měnu a tu chci převést na dolary? díky za odpověd :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím :)

Ještě jeden dotaz žádali jste někdo o skype svého brokera? Poprosil jsem ho aby mi ho poslal abych nemusel volat připadně na emergency linku, ale neposlal mi ho. Odpověděl mi na jiné otazky ale na tuhle ne.
Tak nevím jestli znovu chtít ten skype. V jiném vlákně někdo psal že pokud mu broker nedá skype jde pryč že to je pro něj samozřejmost tak nevím :)

Akorát mi poslal toto :

Order Desk (Live Trade Emergencies)
Kurt
Sam
Drew (312) 423-2234
Toll Free (800)496-1683 ext1

Ale nevím jestli to bezplatné číslo je i pro jiné země a jestli při volání z čech musím dám nějakou předvolbu ještě nemáte nějaké zkušenosti? :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...