Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Hledat v
  • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky
patas

Jak se vám daří obchodovat při práci?

Doporučené příspěvky

To MNovak:
Na burze se nehraje. Na burze se obchoduje či investuje. Pan Babiš určitě diverzifikuje svůj majetek i pomocí investic či tradingu na burze. Nebo jeho pověření zaměstnanci. Proto o tom předtím jistě mnohokrát uvažoval jako každý kdo má majetek na to, aby si mohl vybírat do čeho svůj kapitál vloží.

Ano, většina zisků mu plyne z jiného podnikání než z obchodování na burze (alespoň to tak vypadá, neznám ho osobně a vím o jeho podnicích zatím málo), protože je šikovný ve svém oboru a to mu nejspíše vyhovuje.
Já jsem např. dobrý v oboru, který se v ČR moc neuznává a prodělal jsem mnoho peněz. Proto jsem prodělal další velké peníze na burze, abych se to následně pořádně naučil a mohl konečně začít prosperovat. A ano, 3K USD na začátek opravdu nestačí. V opcích bych s 3K účtem vydělal tak 200-300 USD měsíčně a než bych se dostal alespoň na 50K (aby to člověka uživilo), trvalo by bez vybírání zisků cca. 4 roky.

To hajdis:
Souhlasím s Vaším příspěvkem.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Zapojte se do diskuze

Příspěvek můžete vložit nyní a registrovat se později. Pokud máte na serveru účet, přihlašte se a příspěvek bude publikován pod Vašim uživatelským jménem.
Poznámka: příspěvek bude uveřejněn po schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na tento příspěvek..

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Předchozí obsah byl obnoven.   Smazat obsah editoru

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Vytvořit...

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.