Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Jak se vám daří obchodovat při práci?


patas

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 180
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 4 týdny později...

Tady bych se spíš přikláněl k názoru Sirixe. Pozdě večer už neni moc co obchodovat až na výjimky. Ale daj se študovat grafy a zadáva čekající příkazy, což já osobně moc nedělam. Večer už neobchoduju. 8 - 18 ideální čas, o tom žádná.

Pak jsem taky občas zkoušel hodně nízký TF jako 5M, či 1M a tam se dá pár pips nachytat většinou i pozdě večer. Jinak obchoduju 1H.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 months later...

Pracuji v automobilovém průmyslu, takže můj pracovní den bývá většinou dost náročný, resp. býval. Před půlrokem jsem změnil zaměstnavatele a skončily mi jedenácti i více hodinové pracovní dny. V podstatě ve tři odpoledne jsem doma. Podle nálady a míry unavenosti začínám obchodovat, jdu spát, nebo se věnuji jiným povinnostem a koníčkům.;)
Obchodování věnuji v průměru dvě hodinky denně, obchodů udělám 2-10. Obchodování končím v momentě, kdy dosáhnu svého denního cíle, případně max denní akceptovatelné ztráty. Obchoduji většinou M5, případně M1 - záleží jak moc trh "lítá". Forexu se věnuji cca 4roky s asi dvouletou přestávkou, ale až teď vidím určité výsledky - teď nemluvím ani tak o profitu, jako spíš o tom "jak obchodování uchopit", protože těch věcí, co se musí člověk naučit a osvojit si, je neskutečné množství. Ještě ale minimálně dva roky mi bude trvat, než budu moct stát se fulltime traderem... Ale dát si s tím tu práci za to stojí.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

chcelo by to urobit prieskum, ako rychlo sa da v tradingu napredovat popri praci. Mne osobne to trva uz roky, ale zase je rozdiel ci si clovek najde a osvoji nejaky komplexny obchodny system (takpovediac pride na hotove) alebo ci si hlada a skuma vlastne cesticky (to trva dlhsie).
Zvykol som obchodovat od 17:00 do 22:00, a to prosim pekne po 8 hodinach v praci. Bol to zahul a samozrejme som to moc dlho nevydrzal. Teraz koncim o 19:00, a cudujsa svete equity zatial vyzera lepsie ako predtym. Viem ze v tradingu menej znamena viac, ale clovek si to asi musi zazit aby to pochopil.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 months later...

Dobrý den

obchoduji demo euro /dolar a jeto švanda

merklová řekla ,že pomůžou řecku a euro neskutečně posílilo a já věřil dolaru a vyluxovalo mi to účet.nevadí.
založil jsem si další a co se děje nyní ,dolar je silnej ,že zase mám strach o imaginární účet .ale snad se dnes
euro pohne a než příjdu z práce tak to bude zavřené,mám nastavený konec na 1,40211.

držte palečky a stop dávám tak aby se to nepotkalo tak ,že je 1,3686 to by nemělo.

jinak když obchoduji a čučím do toho stop nedávám ,sám si určuji strátu.

hezký den
Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 8 months later...
  • 11 months later...

co se týká tradingu při práci. používám úspěšně jeden zlepšovák - možná se bude někomu hodit.
protože sedím celý den u velkého monitoru a nikdo mi přes rameno nekouká byla by škoda toho nevyužít.
na skříňce pod stolem, nebo na stole pod novinama leží zavřený ntb a v něm běží MT4.
pod stolem je rozbočka signálu ( ATEN) a přepnutí mezi prací a tradingem je dvojitý scrl lock.
naprosto nenápadné a vždy připravené !
na firemní počítač samozřejmě nelze nic instalovat a jakékoliv jiné zařízení síť (IT) pozná. tohle je pasivní zažízení a vše je ok!
data jedou přes vodafone pro ntb, objem je tak malý že minimální limit stačí.
(tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...