Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Infinity futures


mo2t

Doporučené příspěvky

Zdravím, máte někdo zkušenosti s používáním Ninja Trader u brokera Infinity? Na stránkách Infinity je tato možnost jako jedna alternativa. Chtěl bych používat obchodování z grafu u NJ, ale v připojení data feed není v nabídce TransAct, lze použít zen-fire a obchodovat přes Infinity, a jak se vůbec propojí platforma Infinity AT s NJ?

Díky moc
P.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Miles:

někde jsem četl diskuzi, nebo jsem se s někým o tom přímo bavil, že propojení Infinity s NJ samotná společnost Infinity, konkrétně broker Stev, zásadně nedoporučeje, s tím, že pokud na tom budeš trvat, tak ti nezajistí podporu. nemají prostě NJ rádi ...

celkem ho chápu. myslím, že je to to samé, jako by jsi chtěl dát do Mercedesu VW motor ... :) ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Miles:

:) cha. tím Mercedesem jsem určitě nemyslel ani jednu s obou společností. je to jen příměr, ale kdyby jsi se ptal přímo v Infi, tak ti určitě nebudou pochybovat o tom, která platforma je pro ně Mercedes. to samé ti zase řekne uživatel NJ. prostě každý si najde to své pro a proti. no a pro mě je důležité, že žádné zásadní "proti" v souvislosti se SCH já osobně nemám.

o zadávání příkazů v NJ vím a je to fakt super věc, když vidíš v grafu, jak se ti pěkně posunuje tvůj SL za cenou. není to ovšem nic jednoduchého a navíc musíš mít tuším plnou placenou verzi což je 1000$, aby se ti příkaz automaticky v grafu sám posunoval ... no ale to by ses spíše musel zeptat někde ve vlákně o NJ.
řeknu ti to ale takto. když jsem zjistil, že by se to Stevnovi nelíbilo, obchodovat přes NJ a že by to nepodporoval, tak mě to přestalo zajímat. také představa, že bych se musel učit novou platformu a nové prostředí mě celkem děsí, protože přeskakování mezi softwary podle toho, který je nejnovější je docela velká ztráta času. SCH funguje a já si s ní rozumím a to je pro mě to hlavní. zbytek jsou třešničky na dortu.
navíc v současné době jde v SCH také obchodovat z grafu, ale ještě to nemám vyzkoušené a naučené. navíc v domu od INFi si můžeš dle libosti nastavit automatický trailing stop, který nyní používám, takže po vstupu do obchodu se už nemusím o nic starat a můžu "jít třeba na houby" (obrazně řečeno, opět příměr, nehledejte v tom prosím nikdo skryté souvislosti) ;) ...

takže abych to shrnul. rozhodnout se musíš sám. pokud chceš NJ a nemáš založený účet, tak můžeš zvolit jiného brokera, než Infi ... třeba Mirus, jak píše jenaL ...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj Remarque.

[bold] Marginy [/bold] by měli být pořád stejné, alespoň mě nikdo neinformoval (např. mailem), že se marginy mění.

Tedy:

e-mini = 500$

na Eurex dle jenaLa o dvě stránky zpět

Fesx = 1000$
DAX=2000$

[bold]Komise [/bold]jsou dle posledního mailu tyto:

Here are our new EUREX rates
FESX: 2.29 r/t Euros
BUND: 2.09 r/t EUROS
DAX: 2.69 r/t EUROS

no a komise na e-miny asi podle toho, jak se Steven vyspí a jak ho zvládneš ukecat, ale určitě do 5,00$ za celý jeden obchod, spíše 4,80$ a možná i méně. ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Miles: Nejlepsi je nechat si neco prez 500 USD u IB a tahat ty indikatory od nich... zobrazovani na druhem kompu. Vyhoda - dva datove zdroje, pro porovnani, zalohu, ... a u IB prave vice "dat".

Vista Business a Infinity OK, live. Jen stale pretrvavaji problemy s Eurexem, jednou dvakrat mesicne se jim to v nasich dopolednich seancich sekne, viz. uplne prvni prospevek v tomto vlakne.

T.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...