Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Infinity futures


mo2t

Doporučené příspěvky

to dario46:

no nejsem si zcela jistý, ale myslím, že protože máš účet otevřený na daytrading, nemůžeš pozice držet přes noc. to už je v podstatě poziční obchodování, kde jsou větší marginy, větší účet atd., tak jestli to není nějaká kompenzace v tomto směru ? fakt nevím ... ?
hele, sice by mě to taky zajímalo, jak to je, ale myslím že jsi cca. s +15$ skončil ještě velice velice dobře. taky jsi mohl dopadnout daleko hůře a mít účet výrazně nižší ;)

v každém případě si to hlídej. toto by se ti nemělo stát ... ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To je tak kdyz nikdo necte tech dvacet stran drobnym pismem kdyz se ten ucet zaklada :) Ja samozrejme taky ne. Myslel jsem ze ti ten obchod na noc zavrou (kdyby se stala napr. nejaka hodne velka nepredvidanost), no jak je videt tak ne. Trosku desive v kombinaci s tim, jak tu nekdo onehda psal ze se mu v platforme nepodaril zadat SL apod.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

dotaz na DOM infinity:

Dnes jsem zkousel vstoupit do dalsiho obchodu, jeste ve chvili, kdy jsem nemel zavreny predchozi. DOM misto toho, aby to uvazoval jako novou pozici, kterou chci ridit zvlast, udelal prumer techto 2 pozic a prepocital vstupni hodnotu, SL i PT.

Za predpokladu ze SL i PT je 3 body, pak:
1. vstup 1127 - SL 1124; PT 1130
pokud vstoupim do druheho obchodu na hodnote 1129 tak bych predpokladal, ze u tohoto obchodu SL bude na 1126 a PT 1132.

Ale DOM z toho udela prumer: vstup: 1128; SL 1125 a PT 1131 a hlavne spoji PT a SL do sebe, takze nejde kazdou pozici ridit zvlast, ale u SL mam 2 kontrakty a u PT mam taky 2 kontrakty a uz to nerozpojim - nebo aspon nevim jak.

Nevite, kde co prenastavit, aby se to nechovalo timto zpusobem?

Jde hlavne o pripad, kdy uz budu u druheho kontraktu posouvat SL ( obchod se 2 kontrakty; vystup na PT1 a u druheho kontraktu na TSL ) a objevi se novy signal, do ktereho vstoupim, tak aby to bylo brano jako novy obchod.

Dekuji za radu.
Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...