Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Infinity futures


mo2t

Doporučené příspěvky

to Veronika:

není zač ...
pokud budeš instalovat SCH z toho odkazu co ti přišel společně s demem, tak by ti to tu cestu pro uložení mělo nabídnout samo a samo by se to mělo nainstalovat tam, kam potřebuje ... před odinstalací původní verze doporučuju zazálohovat všechny používané chart booky apod., ale to asi víš ...

pak dej vědět, jak ti to s platformou jde. ovládání je fakt jednoduché ...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

tak zase jedna prosbička :o(

mail mi přišel jen následující :
IBS:InfinityAT Sign Up
Thank you for requesting a live real time Infinity AT demo account.
Step One: Download the following file to your desktop: www.tfutures.com/webtrader/Release/SIMULATOR_InfinityAT.exe
Step Two: Click on the Infinity AT installation icon on your desktop.
.............
if you are interested in activating Infinity Charts on your demo account please contact us for set up instructions.

takže odkaz na sierru nemám - mrkla jsem na jejich stránky jestli by tam někde nebyl a asi nebyl :o(

můžu o něj někoho poprosit? nebo mám obravdu napsat na help desk ať mi dají ten odkaz?

dííííík předem všem :o)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Veronika:

no podle mě ten odkaz asi ani nepotřebuješ. prostě si nainstaluj SCH ručně do toho adresáře, jak jsem psal a mělo by to fungovat. zkontroluj akorát její nastavení dle výše uvedeného screenu ...

jinak bych možná doporučoval neinstalovat simplatformu, ale pokud chceš s Infi pokračovat dále, tak si raději instaluj přímo nejnovější ostrou platformu, která umí přepínat mezi Demo, Live a Sim. tuto platformu pak můžeš používat pořád, a to dle libosti a nemusíš se trápit z odinstalováváním Sim platformy.
teď můžeš tedy používat 30 dní Demo a po založení účtu jak dlouho budeš chtít třeba i SIM no a samozřejmě i LIVE.

odkaz je pro verzi Infinity v3, ale platforma se sama upgraduje na poslední nejnovější verzi. já mám tuším v 4.4.1.
platforma se opět musí instalovat do složky C:\Program Files\YesTrader\.... :

www.tfutures.com/webtrader/prerelease/InfinityAtSetupV3.exe

Ouklend

Link to comment
Sdílet pomocí služby

ty jseš teda zlato! to jsem se taky vlastně chtěla zeptat a ty mi rovnou dáš odkaz :o))) dííík

probírali jste tady různý verze platforem a já jsem si říkala o čem vlastně mluvíte - když na www jsem nějak nenašla rozdíl mezi platformou ostrou a pro demo.....

takže velice dík za odkaz a budeme doufat že už nebudu otravovat s nastavením :o) - to jsem teda zvědavá :o))

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Veronika:

Vůbec žádný průser to není :).

Já bych to zase až tak nehrotil. Volal ti ten člověk, tvůj potencionální broker, který ti poslal maila s odkazem na stažení platformy atd. poté, co jsi si založila demo účet, kde jsi uvedla svůj telefon. Podívej se tedy do toho mailu, od koho ti přišel.

Volají jen ze zdvořilosti, jak se máš a jestli je vše OK a že když budeš potřebovat, tak se můžeš kdykoliv ozvat. Hlavně co je nejvíce zajímá je, kdy si budeš fundovat ostrý účet ... ;)

Mohl to být Josh Alexandr nebo spíše Stephen Coffman. Stephen má tyto kontakty:

Email: Stephen@infinitybrokerage.com
ProEdge Fx
E-Mail: stephen@proedgefx.com
SKYPE: stephen.coffman1
MSN IM: infinitysteve@hotmail.com
Yahoo IM: infinitysteve1

Na skypu odpovídá spolehlivě. S emailem je to horší.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

tak jsem mrkla do mailu a mám tam mail od stevna :o) - tak jsem mu odepsala zatim nic naléhavého totiž nepotřebuju - teda až na to že mi dnes po nové instalaci nejde přihlásit do platformy a píše mi to jen error - jde mi o to co při demo účtu mám napsat to toho okénka Account? user name a password mám přidělené ale jaké číslo napsat do toho account fakt nevim :o( - jde tam vložit nějaké číslo a v pátek mi to šlo ( asi s jiným číslem) a teď mi to nejde :o(

Můžu se zeptat co tam mají psát ti začátečníci co nemají žádný ostrý účet ? předem mooooc dík :o)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Veroniko, pokud vyplníte jméno a heslo tak se Vám číslo účtu nabídne samo - stačí jen přepnout myší nebo TAB a je to. Pokud to nereaguje, tak je problém s heslem či nickem - zkusit napsat znovu a pokud přetrvává tak na Stephana nejlépe přes skype, protože to je hned

S pozdravem Tomáš

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Veronika:

já do políčka account nic nepíšu. když dáš user name a password a pak tabulátorem skočíš do toho třetího políčka, tak ti číslo účtu naskočí samo. číslo demo účtu je "20394". podle mě tam snad ani vepsat nejde. číslo live účtu po fundování ti bude přiděleno, ale podle jména a hesla naskakuje samo stejně jako číslo demo účtu tak, jak jsem před chvílí popisoval.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...