Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

AMP Futures


Lucínek

Doporučené příspěvky

VSN: Takže to děláš tím výše zmíněným způsobem taky? Nebo klidně popis jakou techniku máš ty :)
A pokud jsem Mirovi Sabovi dobře rozuměl tak v tomto případě (ruční zadávání SL,PT z DOMU) jsou tyto limitní příkazy drženy přímo na burze takže v případě výpadku mám SL zadaný a tím pádem se vyplní, i když nemám spojení s platformou ale na druhou stranu musím druhý příkaz buď SL nebo PT potom zase ručně zrušit je to tak?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

jasný, vstoupím, zadám ručně SL, po té PT (chce to cvik často ze začátku se spleteš ani nevíš jak) a po vyplnění PT nebo SL kliknu na "close" a zavře to zbytek příkazů :)

jasný, že pokud klekne platforma tak po vyplnění SL nebo PT ti tam zůstane jeden přikaz viset

Link to comment
Sdílet pomocí služby

měly by být na burze nebo u brookera. Jedu zatím paper tak ti přesně neřeknu ale mám za to, že příkazy z DOMu nejsou u tebe na PC. Co se týče OCO vazby (když si pronajmeš ninju) tak ty byly drženy jen v PC v současnosti už jsou možná také drženy mimo tvé PC (aspoň posílali mail)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

VSN: Dík to by souhlasilo.
All: Posílal teda někdo peníze z Airbank? Ten poplatek 100kč je fakt pravda včera jsem tam volal, ale řekli mi, že pokud by platba byla OUR tak poplatky neví. Miro Sabo mi řekl, že oni si poplatky naúčtují tzn. mělo by to být jen těch 100kč ne? Nebo si něco účtuje jejich banka?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

2 Michal89:

Ty si jako nesl do banky dolary cash s tim ze je chces poslat do ameru ? No teda nejsem uplnej odbornik na financni toky, ale tohle imho neni uplne ten nejlepsi zpusob. Mam pro tyto ucely ucet v CSOB - korunovej, a kdyz jsem chtel poslat penize do ameru tak poplatek all-our 250,- a do 48 hodin jsou na miste. Ty nove "alternativni" banky jsou sice hezka vec, ale pro mezinarodni platby volim radsi konzervativni ustav :) (Mam ucty v nekolik bankach, pro ruzne ucely, takze to muzu porovnavat) Nejsem si jist jestli bych z banky typu AirBank (jak ja volne prekladam "Prachy v lufte") byl schopnej vybrat penize z bankomatu treba ve Svedsku, Spanelsku apod. coz se mi z CSOB podari pomerne snadno. No zarid se jak uznas, ale aby ta banka jeste existovala, az si budes chtit jednou ty penize z ameru posilat zpatky ;)

Rob99

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj, vlastní zkušenost s airbank: Posílaná částka 500 USD: poplatek za zahraniční platbu 100 CZK, konverze měny z CZK na USD 0 CZK, OUR poplatky 398 CZK. Peníze na účtu AMP na druhý den. (Dokonce jsem zapomněl napsat do zprávy příjemci číslo mého účtu u AMP, ale vše se i bez toho připsalo zřejmě podle jména bez problémů)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím,
tak to je zlodějina jako sviňa, ty jsi zaplatil za převod cca. 5,3% z posílané částky!
Pro převody peněz do zahraničí je vhodné zjistit, zda ten převod půjde přímo z tvé banky do té zahraniční banky. Některé banky využívají nebo spíše musí využít tzn. korespondenční banku, která funguje jako prostředník mezi tvou bankou a tou zahraniční bankou. Korespondenční banka samozřejmě za to vyžaduje poplatek třeba 10-15 USD, potom se celý převod více prodraží. Nejhorší je, že hloupý bankovní úředník ti úmyslně neřekne, jestli v tom převodu bude nebo nebude figurovat ta korespondeční banka, protože ty pak uvidíš na výpisu jenom celkový poplatek, ale když jsem byl v minulé práci, tak na výpisech, které přicházely poštou byly i poplatky těch korespondenčních bank. Jestli budu někdy posílat peníze zpět z obchodního účtu z USA do ČR nebo obráceně, tak si zjistím a pak si založím nějaký účet zadarmo u nějaké nové banky, kterých je dnes plno a všechno si zjistím tak, aby mě převod peněz stál co nejméně.
Já jsem si posílal z České spořitelny do JP Morgan Chase 5100 USD, zaplatil jsem 1% z posílané částky, uvedl jsem kód SHA, což znamená, že se o poplatky podělíme a broker mi připsal na účet jenom 5068 USD, takže jsem celkově zaplatil 51 + 32 USD, což bylo cca. 1,6% z posílané částky.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...