Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

AMP Futures


Lucínek

Doporučené příspěvky

Půjde to až od NT R19, která by měla být uvolněná do konce týdne, ale přímo na NT mi nechtěli potvrdit žádný pevný termín.

We do not have any hard dates scheduled for R19 yet but we are working with Rithmic and AMP in order to get a working API with that has been tested by our team.We will post any new updates on our site about R19 as soon as it is released.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Lordberry:
dík, všetky info od nich som mal v spame :D

AMP teda vyzerá ako rovnocenná alternatíva oproti Mirus/ZenFire. Už som im zaslal online formulár a pravdepodobne tam prevediem v nasledovných dňoch peniaze - taktiež by som rád v priebehu nasledovného týždňa začal s obchodmi.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ohledně tech komisí - celkově se platí $5.02 za RT včetně všech poplatků.
AMP neúčtuje nic za inactivity. Takže já tam mám $800 na pokusy, k tomu mám staženou verzi free Ninjatraderu, se kterou lze zadávat ostré příkazy (ano, omezeně, nefungují strategie apod.), ale prostě, když si to chce člověk očuchat, tak neplatí žádné měsíční poplatky za platformu ani za inactivity a přitom může mít ostrý účet.

Všem profíkům zde budou vstávat vlasy na hlavě po přečtení. Ale dělám víceméně backtesting... A líbí se mi, že to je bez nákladů a ani program na obchodování jsem nemusel kupovat.

No ale občas mi to nedá a tu ostrou pozici si otevřu :o) Ty pocity, to se nedá srovnat, když jsou ve hře ostré peníze :o)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Kdyby to ještě někoho zajímalo, toto jsem psal AMP:
Lze u AMP/CQG zadávat live příkazy ve free verzi NT7 přímo z grafu nebo pouze z DOMu? (U Mirus Futures / Zen-Fire to šlo i přímo z grafu.)

A pan Sabo z AMP odpověděl:
Direct verzia to je ta ktorá je zdarma nemá prístup k Chart Trader. Obchoduje sa len cez dom.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zkoušel někdo, při přechodu z MF do AMP, tedy při otevírání nového účtu v AMP otevřít okno pro online žádost a zároveň si to číst česky (mají k dispozici i češtinu) pro papírovou žádost v jiném okně? Logicky by měl být text stejný....

díky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dotazoval jsem se na to Mira Sabo. Odpovedel mi, ze podoporuji, ale ze to jeste nemaji na webu. Poslal mi seznam podporovanych platforem u AMP s CQG.

Data * CQG / Commodity Quote Graphics / *
Platforma
CQG API Trader
CQG Integrated Client
CQG Q Trader
CQG Spreader
CQG Trader
CQG Webtrader
CQG Barchart
DTN Telvent /IQFeed / len realne účty /
eSignal / len realne účty /
Futures Source Workstation / len realne účty /
Investor RT
Market Delta / Trader aj Charts /
Motive Wave / len realne účty /
Multicharts
Ninja Trader
Sierra Chart
QST / len realne účty /
Trade Navigator
Veritian / len realne účty /
Wave 59

Pavel

Link to comment
Sdílet pomocí služby

mand Napsal:
-------------------------------------------------------
> Kdyby to ještě někoho zajímalo, toto jsem psal
> AMP:
> Lze u AMP/CQG zadávat live příkazy ve free verzi
> NT7 přímo z grafu nebo pouze z DOMu? (U Mirus
> Futures / Zen-Fire to šlo i přímo z grafu.)
........
> prístup k Chart Trader. Obchoduje sa len cez dom.


Me teda u Mirusu Chart trader na free NT verzi nefungoval (maj to i na webu), stejne tak ATM.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...