Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

AMP Futures


Lucínek

Doporučené příspěvky

Hezké ráno všem, rád bych si potvrdil několik věcí..

Mám Mirus + RCG + Zen-Fire a jak to tak vypadá, přejdu od nich k AMP v následujícím týdnu. Prošel jsem jejich web a myslím si, že je vše v pořádku. Poprosil bych o potvrzení níže uvedených skutečností v kombinaci NT direct (DOM)/CQG

Komise na e-mini cca 5 USD ?
Žádné poplatky za data (jsou započítané v komisích) ?
SL držen na serveru při obchodování z DOMu ?
CQG data jsou ticková a historie dat je minimálně 1 rok zpět ?

Založení účtu a přechod od Mirusu uskutečním na webu ampfutures.com > Open Account Individual > Open Account Now > Individual > Begin Appliaction ?

Díky za potvrzení případně za doplnění..

M.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Lordberry:
mail od AMP:

Transferring to AMP from an existing account? We can help!

After submitting your application, scan and email this account transfer form to funds@ampclearing.com and we will handle the funds transfer for you: www.ampclearing.com/pdf/Account%20Transfer.pdf
Please call our 24 hour help desk if you need assistance or have any questions: 312 893 6400 ext. 1 or email: trading@ampfutures.com

By default, all new accounts use the Volume-Tiered pricing structure. To change to the Flat Rate structure, you will need to email commissions@ampfutures.com your account number and your requested price structure. You may switch your pricing structure at any time, and it will take effect as of the next statement date (cutoff is 15:00 CST).



Link to comment
Sdílet pomocí služby

Právě jsem dokončil otevírání účtu u AMP. První postřeh je ten, že to mají opravdu propracované. když jsem otevírál před lety u Mirusu tak to on-line otevírání mělo trochu nedostatky. V tomt případě jsem příjemně překvapen. Už jsem si dokonce vytisknul i EXTERNAL TRANSFER. Jelikož je pátek, pro další pokračování musím počkat na příští týden.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...