Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

AMP Futures


Lucínek

Doporučené příspěvky

Pro vás, kteří máte CQG, dostal jsem dnes tento e-mail, tak si dejte pozor... :)

CQG is currently experiencing issues with cancellation and modifications of limit, stop market and stop limit orders.

If you are working a stop or a limit order - the original order is reaching the exchange - but if you try to cancel or modify the original working order - it is sending this order into a pending state.

Market orders are unaffected. If you need to get out of an open position - market orders are accepted.

Please use your discretion on placing new orders. These issues are critical and could put your trading account into a situation with limited resources to fully manage your trade. We will send message again once we have been notified that the problem is resolved.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pokud zadáš stop a limit příkaz, tak se normálně na burzu dostane, ale když ho chceš zrušit nebo upravit, tak už ne. Tedy pokud udělám SL a PT a jedno se mi vyplní, tak to druhý tam zůstane viset, i když zadám příkaz ke zrušení (např. OCO vazba).
Dále říkají, že Market příkazy se plní normálně.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak to je ještě horší než jsem čekal. Tak dám příklad:

Dnes budu obchodovat a vstoupím long marketem s tím, že budu mít ihned zadaný Sl a PT - tzn že ty příkazy nyní nemohu zrušit? V platformě možná zmizí ale na burze né? Tak v tom případě nemusím buď vůbec obchodovat (pokud mám AOS strategie a nejsem u pc) nebo dnes musím jet pouze market příkazy jo?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

myslím že příkazy jsou na burze ale oco vazba mezi nimi je v tvém pc

tohle mi poslal miro
Dobrý deň

Príkazy ako SL a PT sú zadane na burze.Ak ale máte ATM,alebo sú tieto prikazy viazane na seba zapnutou funkciuo OCO tak toto funguje len na Vašom PC,podobne ako trailing stops.
Ak pride k spadnutiu szstemu vždy voláte trading desk pre uzavretie pozície.



S pozdravom


Miro Sabo

Link to comment
Sdílet pomocí služby

mno pro jednoduchost... dnes teda zatim nefunguje ruseni ci uprava zadanych stop a limit prikazu v jakekoli podobe... coz pro vsechny kdo pouzivaji SL ci PT znamena, ze by dnes radeji meli zustat mimo trh... pro ty hazardery s "mentalnim SL" na futures se nic nemeni, pokud nepouzivaji limit prikaz k nastupu ci vystupu z pozice...

tozn. pokud mi neprijde od amp mail, ze uz zas vse bezi, jak ma, tak na to dnes kaslu a udelam si volny den (nebo budu backtestovat)... protoze ja tech prikazu za seanci zadavam a menim docela dost a tohle by mohlo byt potencialne likvidacni... staci jeden nezruseny prikaz a muze to byt pri tehle volatilite dost bolestive (eufemicky receno)... Jsem rad, ze jsem podobne problemy nezaznamenal vcera uz behem obchodovani... au au to by bolelo :D

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Už mi přišel e-mail, že to zase běží..

Critical Update: CQG order-routing system are functioning normally

At Midnight Central US Time, CQG performed emergency maintenance on the Chicago Database.

All Chicago Traders were logged out for approx. 30 minuntes and all Working Day orders on the ICE US Exchange were cancelled due to a disconnect from the exchange.

As of 12:15 am Central US Time, CQG has reported all order-routing system are functioning normally

All order types: Market, Stops, Limits, Cancel and Cancel/Replace are working proper.

CQG apologizes for any inconvenience this has caused and we will send out a full issue report as soon as it is received from CQG.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím, mám takový dotaz na data od CQG přes AMP. používám zatím simulovaný datafeed k papertradingu a tento týden jsem měl problémy s tím, že mi opakovaně docházelo k výpadku dat. Je možné že to souvisí s domácí wi-fi, ale zajímalo by mě jestli někdo neměl podobné podobné problémy.

Zatím na paperu o nic nejde, ale do budoucna je to pro mě situace, kterou potřebuji vyřešit. Budu rád za jakékoliv info.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...