Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

AMP Futures


Lucínek

Doporučené příspěvky

  • 2 týdny později...

Zdravím,

prosím Vás potřeboval bych poradit. Mám účet u AMP Futures s daty od CQG a platformu Ninjatrader a když se snažím otevřít obchod tak se mi většinou otevře normálně a ihned se vyplní, ale někdy se mi stane že hodí pouze do stavu Pending a nic víc. Psal jsem o tom i Mirovi a říkal že to může být antivirem, tam jsem ale všechno nastavil aby měl ninjatrader absolutní vyjímku a dělá mi to pořád. Nestalo se Vám to někomu také, popřípadě nevíte jak to vyřešit?

mockrát děkuji za odpověď.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj,

no podle mě by Pending mělo znamenat, že příkaz čeká na vyplnění. A když jsem měl příkaz v tomto stavu, tak i Miro psal, že u nich na trading desku žádný příkaz nemám. takže to bude pravděpodobně chyba u mě v PC, jelikož příkaz k nim asi vůbec nedorazí.
Ale včera večer jsem ještě zkoušel nainstalovat jiný antivir, tak dneska odpoledne uvidím jestli to bude dělat pořád.
Jinak používam pouze příkaz market.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

tak dneska to zatím funguje v pořádku,tak nevím jestli to je tím antivirem a nebo tím, že jsem měl v control centru jiný kontraktní měsíc než v grafu ze kterého obchoduji. jinak ninjatrader mám nejnovější verzi 14.

Každopádně Vám moc děkuji za rady a snad už to bude fungovat správně. :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

bernacek, and all:
no neviem. Tiež som dostal dávnejšie odpoveď od Mira ohľadne OCO väzby na CQG, že je iba v mojom PC. No podľa releases z dňa 7.3.2013, na webe Ninjatradera je k verzii NT 7.0.1000.12 toto: Updated 4639; CQG adapter; Updated CQG API; CQG adapter in beta. Server side OCO released. Please see Advisory #13 for more info. V tom Advisory číslo 13 sa píše zhruba, že sa pokúšajú zaviesť OCO väzbu pre obchody na CQG v beta verzii, což v nasledujúcich subverziách 13 a 14 (najnovšia) je už OCO väzba na severi CQG skutočnosťou, s úpravami, ktoré popisujú v nasledujúcich vydaniach sedminy. Možno aj tu je asi dôvod problémov, ktoré tu mali niektorí, že im zostali visieť príkazy. Ale snáď je to už v poriadku, ako píšu v release z 13. june.

Maličký pardon, že reagujem trochu neskôr :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 months later...
×
×
  • Vytvořit...